aysesssee > sefaaaaarrr > huseyinnn
aysesssee> sefaaaaarrr > huseyinnn

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri Yapıldı.

09 Haziran 2013 Pazar, 21:13
otso_logo

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis seçiminde sürpriz yaşandı.

Güzelordu Meliha-Lütfü Türkmen İlkokulu’nda yapılan seçimlerde odaya bağlı 26 meslek komitesine 56 meclis üyesi seçildi.Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olan Atilla Kalpaklı kendi grubundan çıkamazken diğer adaylar Burhan Çakmak ve Servet Şahin Meclise seçilmeyi başardı.
56 kişilik meclis için bazı gruplarda beklenmedik sonuçlar alındı.Meclis Başkanlığı için  ise Naci Şanlıtürk, Halis Poyraz ile İsa Yazıcı’nın aday olduğu kaydedildi.
OTSO Meclisi şu isimlerden oluştu;
Akın Kipritçi, Celal Durmuşoğlu(Bankalar-Sigortalar)
Şenel Öztürk, İsa Garip, Olgun Ocak(İnşaat Taahhüt)
İbrahim Nasuhbeyoğlu, Hüseyin Kalafat, Halit Poyraz (Parakende-Gıda-Market)
İlker Ersoy, Halis Poyraz (Gübre İlaçlama-Tarım-Ormancılık Faaliyetleri-Çiçekçilik)
Yücel Genç, Ufuk Ünal (Tekstil-Konfeksiyon-Ayakkabı)
Ayhan Resuloğlu, Adnan Hayati Keskin(Kuyumcular-Gümüş-Takı-Av bayileri)
Özer Meydan,Halil Çetinkaya(Hayvansal Ürünler-Kasap-Arıcı-Su Ürünleri)
İlyas Yalçın, Evren Enginyurt(Fındık Manavları)
Burhan Çakmak, Naci Şanlıtürk(İnşaat Malzemeleri)
Seyfi Sarı, Mücahit Şen(Akaryakıt-Kömür-Tüp-Yakacak)
Aytekin Genç, Adnan Ateşoğlu(Elektrikli ev aletleri- beyaz eşya bakım onarım)
Zübeyde Çelebi, Aslan Yalçın(Hırdavat-Nalburiye)
Atakan Akça, Fatih Evli(Turizm-Otel-Yiyecek İçecek Faaliyetleri)
Servet Şahin, Özcan Afacan(İnsan Sağlığı Faaliyetleri-Medical İlaç-Temizlik)
Sait Türkkeli, Mahmut Şenocak(Ulaştırma-Depolama Faaliyetleri)
Senol Kır, Soner Arslan(Mobilya Aksesuar)
Recep Çiçek, Mutlu Çetin(Bilgi işlem-Bilgisayar Bilişim)
Aşkın Baş, Zeki Mesut Özel(Gazete- Basın Yayın-Matbaa-Eğitim-Faaliyetleri)
Mustafa Aksu, Veysel Köybaşı(Otomobil-Tur Acenteleri-Makine Ekipman)
Onur Şahin, Bekir Erbaş, Necdet Dalgıç(Özel İnşaat Faaliyetleri-Enerji Nakil Hatları-Yapı Koop.)
İsa Yazıcı, Bilal Azaklı(Unlu Mamuller-Fırıncılar)
Adil Palazoğlu, Avni Köroğlu, Fuat Serdaroğlu(Genel İmalat Sektörü)
Ahmet Gazenfer Yılmaz, Yücel Ergin(Motorlu Taşıyıcı Koop.-Yolcu Taşımacılı)
Vecihi Enseli, Oktay Topcuoğlu(;Mimar-Mühendis-Emlak-Güvenlik-Yapı Denetim-Temizlik Firmaları), Yüksel Aksu, Necdet Yüce(Gıda Toptancı)
Gökhan Çelebi Cem Şenocak(Gıda İmalatçıları) ordugazete.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

sikiş izmir escort kızlar escort kocaeli porno porno izle seks hikaye