..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Akkuş’ta Cumhur İttifakı Kazanacak

Akkuş’ta Cumhur İttifakı Kazanacak

Başkan Demirci; “Devletin Bekası İçin Yukarıda Alınan İttifak Kararı İlçemizde de birlik ve beraberliğimizi taçlandıracaktır.”

Akkuş Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı İsa Demirci, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Cumhur ittifakı kapsamında birliktelik mesajı verdi.

MHP Akkuş İlçe Başkanı Süleyman Kalender: “İlçe Başkanlığımızı ziyarette bulunan Sn. Ak Parti Belediye Başkanımız ve Yeni Adayımız İsa Demirci beye, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Acar ve değerli yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Gündemimiz beka için milli karar, cumhur için istikrar diyoruz. İlçemizi, ilimizi en iyi şekilde siyasi alanda adaylarımızı temsil etme noktasında birlikte çalışmalarımıza bu saatten sonra hız vereceğiz.”dedi.

“Akkuş’ta Cumhur İttifakı En İyi Dereceyi Alacak”

Akkuş Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı İsa Demirci: “Siyasi büyüklerimiz Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli beyin aldığı karar doğrultusunda bizde ilçemizde Cumhur ittifakı olarak çalışmalara başladık. Sn. Başkan ve değerli yönetim kurulu üyeleri bizleri ziyaret etmişti, bugün bizlerde kendilerine hem iade-i ziyaret yapalım dedik, hem de çalışmalarla alakalı ilçemizde devam eden ve planlanan yatırımlarla alakalı istişare etmek için bir aradayız. Milletin ve devletin bekası için siyasi büyüklerimizin vermiş oldukları karar doğrultusunda alt kadro olarak bizlere düşen yukarıda alınan karara en üst seviyede katılmaktır, o kararı uygulamaktır. Akkuşumuzun Cumhur ittifakı olarak 31 Mart akşamı Türkiye’de derece yapan ilçelerden biri olacağı ümidiyle var gücümüzle her iki teşkilat olarak çalışıyoruz.

“Yeni Dönemde Cumhur İttifakından Aldığımız Güç ile Daha Güzel Projeler Yapacağız”

Geçtiğimiz dönem güzel işler yaptık, inşallah önümüzdeki dönemde Cumhur ittifakından aldığımız güçle birlikte daha güzel projeler uygulamak, daha güzel yatırımları kazandırmak, vatandaşımızın cebine girdi sağlayacak yatırımlar, ekonomik katkı sağlayacak yatırımlara bu dönem daha da ağırlık vereceğiz. Bizim ilçe ölçeğinde baktığımız zaman tek sevdamız Akkuş, dolayısıyla her iki teşkilatımızın yönetim kurulu, gençlik kolları, kadın kolları ve teşkilatlarımızın partilerimizin sevdalıları tamamen bir Akkuş sevdası dahilinde ilçemize hizmet etme anlamında çalışıyor. Bir önceki dönem birlikte yöneteceğiz demiştik, buna sağdık kaldığımıza inanıyoruz, bundan sonrada Cumhur ittifakı ile ilçemizi en üst seviyede temsil etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı Ramazan Acar: “Misafirperverliklerinden dolayı Sn. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Önce Millet Önce Memleket diyerek yukarıdan gelen emir ve talimatlara bağlı kalacağımıza, başkanımızla beraber Cumhur ittifakı olarak Akkuşta en üst seviyede netice alacağımız ümidiyle kendilerine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

MHP Akkuş İlçe Başkanlığını ziyaret eden Başkan Demirci’ye, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Acar ve Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar