..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ordu’da Uyuşturucu Operasyonu: 10 Tutuklama

Ordu’da Uyuşturucu Operasyonu: 10 Tutuklama

Ordu il Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar kapsamında; operasyonun bir ucu İstanbul’a kadar uzandı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, Fatsa ve Ünye İlçeleri ile İstanbul İlinde yapılan eş zamanlı operasyon kapsamında yakalanarak gözaltına alınan (10) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticaretinden dolayı adli işlem yapılmış olup hepsi tutuklandılar.

Yapılan operasyon sonucunda şahısların ikamet ve araçlarında yapılan aramada 16 gram esrar maddesi ele geçirilmiştir. Gözaltına alınan (10) şüpheli şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklanmıştır.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta ve araç içerisinde bulunan 4 şüpheli şahsın üzerlerinde yapılan aramada 689 gram Sentetik Kannabinoid maddesi ile bir adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 3 adet mermi ele geçirilmiştir.

Olayla ilgili olarak (1) şüpheli şahsa uyuşturucu madde ticaretinden dolayı adli işlem yapılmış, araçta bulunan (4) şüpheli şahsa ise uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce (2) şüpheli şahsa uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube müdürlüğünce yapılan istihbarı faaliyetler kapsamında bir ikamette yapılan aramada; 683 gram Esrar, 152 adet Ecstasy maddesi, 12 kök Kenevir Bitkisi ile 3 adet hassas terazi ele geçirilmiş olup, olayla ilgili olarak yakalanarak gözaltına alınan (5) şüpheli şahsa uyuşturucu madde ticaretinden ve uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: