..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dr. Mustafa Adıgüzel, Çatışma Değil Çalışma Zamanı

Dr. Mustafa Adıgüzel, Çatışma Değil Çalışma Zamanı

Dr. Mustafa Adıgüzel haftaya hızlı başladı. Organize Sanayi Bölgesinde çalışmalar yürüten Ordu Adayı, önce Ordu Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Yönetim kurulu üyeleri ile görüşme yaptı ve ardından çalışanlarla sohbet etti.

Tekstil atölyelerini gezen Adıgüzel, kumaş katladı, ütü yaptı, tekstil çalışanları ile sohbet etti, dertlerini dinledi. Ardından Aktaşlar Lezzet Grubu’nu ziyaret eden Mustafa Adıgüzel her gittiği yerde ayrım yapmadan tüm Orduluların belediye başkanı olacağını vurguluyor. Bu seçimlerin Ordulular için önemini vurgulayan Adıgüzel, şunları ifade etti:

“Bu bir yerel seçim, sizlere hizmet edecek belediye başkanını seçeceksiniz. Bu nedenle aday ilan edilir edilmez yakamdaki parti rozetini de milletvekili rozetini de çıkartıp Ay Yıldızı taktım. Belediye başkanı demek şehr-ül emin demek yani canını, malını her şeyini emanet edebileceğin kişidir. Ötekisi ayrısı gayrısı olmayan kişidir. 17 yıldır hekimlik yapan biriyim. Bir Allahın kulu da benim için hastalarını ayırdı diyemez. O nedenle Ordulu hemşehrilerime şunu diyorum; bugüne kadar bana anneni babanı emanet ettin, eşini çocuğunu emanet ettin, kendini emanet ettin, kentini de emanet edersin. İki aday daha var ama onlar mevcut anlayışın devamıdır. Ben çatışma dili kullanmıyorum. Çatışma değil çalışma zamanı diyorum. Dolayısıyla fark yaratacak aday benim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar