..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Altınordu İlçe Milli Eğitim Hikâye Yazma Yarışması Sonuçlandı

Altınordu İlçe Milli Eğitim Hikâye Yazma Yarışması Sonuçlandı

Evde Kal! Kalbine Dön! Konulu Öğretmenler Arası Hikâye Yazma Yarışmasının Ödül Töreni Yapıldı.

Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Evde Kal! Kalbine Dön!’ konulu öğretmenler arası hikâye yazma yarışmasının ödül töreni 19 Kasım 2021 Salı günü gerçekleştirildi.

Törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek: “Tüm dünyayı etkisi altına alan bu salgın döneminde ülke olarak da çok zor günler geçirdik ve geçirmeye de devam ediyoruz. Biz öğretmenler, bu zorlu süreçte bir yandan eğitimcilik görevimizi yerine getirmeye çalışırken bir yandan da kendi özel hayatımızı idame ettirmeye çalıştık. Bu zor şartlar altında yaşadığımız, hayatımızda iz bırakacak olan anılarımızı gelecek kuşaklara aktarmak, bizden sonraki bireylerin de deneyimlerimizden yararlanmasını sağlamak amacıyla düzenlemiş olduğumuz yarışmaya öğretmenlerimizden yoğun bir teveccüh ve katılım gerçekleşti. Bu vesile ile katılımlarından ötürü tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Yarışma sonucunda ilk üçe giren arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekyürek’in konuşmalarının ardından dereceye giren öğretmenlerimize plaket ve hediyelerinin takdim edilmesiyle ödül töreni sona erdi.

 

Evde Kal! Kalbine Dön! Konulu Öğretmenler Arası Hikâye Yazma Yarışmamızın Ödül Töreni Yapıldı

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: