..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BEKYÜREK OKUL MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

BEKYÜREK OKUL MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Ordu Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek’in başkanlığında ilkokul/ortaokul ve lise müdürleri ile ara tatil sonrası yeni dönem değerlendirme toplantısı yapıldı.
Okul müdürleri ile video konferans yoluyla gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında pandemi dönemi eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili olarak yapılacak çalışmaların değerlendirilmesi yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, toplantıda gündemin değerlendirmesini yaparak yüz yüze eğitime yeniden ara verilmek durumunda kalınan bu süreçte öğrencilerimizin hiçbir mağduriyet yaşamaması adına okullarımızda gerekli tüm alt yapı çalışmalarının yeniden gözden geçirilmesi, programların aksaklığa yer vermeyecek şekilde hazırlanması ve ihtiyaç duyan öğrencilerimize her türlü teknik desteğin sağlanması için okul yöneticilerine gereken tüm tedbirleri almaya devam etmeleri yönünde hatırlatmalarda bulundu.
Yeni dönemde de eğitim öğretim faaliyetlerinin hiçbir aksaklığa yer vermeyecek şekilde gerçekleştirilmesinin en büyük hedefleri olduğunu belirten Bekyürek daha sonra sözü Şube Müdürü Demiray Getmez’e bıraktı. Şube Müdürü Demiray Getmez’in de değerlendirmelerinin ardından okul müdürlerinden gelen sorular cevaplandırıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, okul yöneticilerine gösterdikleri özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti ve bundan sonraki çalışmalarında da başarılar dileyerek toplantıya son verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: