..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ VARGELOĞLU, KABATAŞ VE AYBASTI’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ VARGELOĞLU, KABATAŞ VE AYBASTI’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Ordu Millî Eğitim Müdürü  Mehmet Fatih Vargeloğlu, Kabataş ve Aybastı’da  İncelemelerde Bulundu

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Kabataş ilçesinde yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini ve eğitim yatırımlarımızı yerinde gördü.

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, beraberinde İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Erol Başar ile gerçekleştirdiği Kabataş ilçe ziyaretinde 2023 eğitim vizyonu kapsamında planlanan 2020-2021 eğitim öğretim faaliyetleri, uzaktan eğitim süreci, EBA Destek Noktalarının kullanılması, onarım ve tadilat çalışmaları ile eğitim yatırımlarımız konusunda İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Pehlivan’dan bilgi aldı. Eğitim yatırımlarımızın inşaat alanlarında bir dizi incelemelerde bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, alanda bulunan firma yetkililerinden bilgi alarak, yapılması gerekenleri değerlendirdi.

Okul ziyaretlerinde, yapılması gerekenlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, deprem tahkiki sonrası yıkım kararı verilen okullarda incelemelerde bulunarak planlanan çalışmalarla ilgili bilgilendirme yaptı.

Ardından, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, eğitim öğretim faaliyetlerini ve yürütülen çalışmalar ile eğitim yatırımlarımızı yerinde görmek üzere gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleri kapsamında Aybastı ilçesinde bir dizi ziyaretlerde ve incelemelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, gerçekleştirdiği Aybastı ilçe ziyaretinde 2020-2021 eğitim öğretim yılı kapsamında ilçede yürütülen ve planlanan faaliyetler, uzaktan eğitim süreci, EBA Destek Noktaları, hijyen kuralları doğrultusunda okullarda yapılan temizlik çalışmaları ile dezenfektan ve maske kullanımları ile eğitim yatırımlarımız, yapılan onarım ve tadilat çalışmaları konusunda Aybastı İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan Acu’dan bilgi aldı.

Aybastı ilçe ziyaretinde, eğitim yatırımlarımız, okulların fiziki ve eğitim durumu ile ilgili yerinde incelemelerde bulunan Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu, inşaat alanlarında firma yetkililerinden yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alarak, yapılması gerekenlerle ilgili talimatlarda bulundu.

Aybastı ilçe ziyaretinde okullarda yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde gören Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, öğretmenlerle bir araya gelerek, uzaktan ve yüz yüze eğitim süreci, canlı ders anlatımları konusunda değerlendirmelerde bulundu. Okul ziyaretlerinde okul öncesi sınıfı bulunan okullara yönelik gönderilen materyallerin dağıtım programına katılan Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu, materyalleri okul müdürlerine teslim ederek, sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: