..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ORDU’DA YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İLK DERS ZİLİ ÇALDI

ORDU’DA YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İLK DERS ZİLİ ÇALDI

Ordu’da Millî Eğitim Bakanlığımızca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1’inci sınıflarda haftada bir gün olacak şekilde başlatıldı.

2020-2021 eğitim öğretim yılının başlaması münasebetiyle, öğrenci, öğretmen ve okul yöneticilerinden oluşan bir heyet İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyaret anısına kendisine çiçek takdim eden öğrencilere teşekkür eden ve onlara çeşitli hediyeler sunan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, öğrencilere başarılı, sağlıklı ve mutlu bir eğitim öğretim yılı dileğinde bulundu.

Ardından, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu başkanlığında, öğrenci, öğretmen ve okul yöneticilerinden oluşan heyet, Vali Tuncay Sonel’i makamında ziyaret etti.

Makam ziyaretlerinin ardından Vali Tuncay Sonel ve Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, 2020-2021 eğitim-öğretim yılı yüz yüze eğitimin başlaması münasebetiyle, Altınordu Altınfındık İlkokulunu ziyaret etti.

Altınordu Altınfındık İlkokulunu ziyaret eden Vali Tuncay Sonel, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ve protokol mensupları, sınıflarda öğrencilerle bir araya gelerek, öğrencilerin okullarına buluşmalarındaki mutluluklarına ortak oldu. Öğrencilerle sohbet ederek, sosyal mesafe kuralları kapsamında oynadıkları oyunlara eşlik eden Vali Tuncay Sonel, protokol mensupları ile birlikte öğrencilere ders kitapları ve çeşitli hediyeler verdi.

Sınıf ziyaretleri ve öğrenci buluşmalarının ardından okulun bünyesinde kurulan Şehit Hakim Onur ALAN Akıl Oyunları ve Kütüphanesi’nin açılışı gerçekleştirildi.

2020-2021 eğitim öğretim yılının başlaması münasebetiyle Altınordu Altınfındık İlkokulunu ziyaret eden Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, öğretmenlerle buluşarak, sosyal mesafe kuralına uyma, dezenfektan ve maske kullanımı konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Ekip ruhuyla çalışarak bu süreci hep beraber atlatacağız, diyen Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde ve başarılı ve sağlıklı bir eğitim öğretim yılı dileğinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: