..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
VARGELOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPTI

VARGELOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPTI

Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, istişare ve değerlendirmelerde bulunmak üzere 19 İlçe Millî Eğitim Müdürü ile video konferans sistemi üzerinden bir araya geldi.
İlçe Millî Eğitim Müdürlerinin katıldığı video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda TIMSS 2019 raporu değerlendirilerek elde edilen başarı, eğitimdeki yükseliş ve bunun önemi konuşuldu.
İl Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu TIMSS sınavları ile ilgili idareci, öğretmen, öğrenci ve velilere gerekli bilgilendirilmenin yapılması gerektiğini vurguladı. Ayrıca TÜBİTAK başvurularındaki sayılara dikkat çekerek, çalışmaları sürdüren öğretmenlere teşekkür etti, başvuru sayının artırılması talep etti. Ordu’da eğitimde başarıyı arttırma çalışmaları kapsamında oluşturulan OMEMBİS sistemindeki modüllerin güncellenerek takibinin yapılması gerektiğini vurguladı.
Yürütülen çalışmalarla ilgili de İlçe Millî Eğitim Müdürlerinden bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: