..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
VARGELOĞLU ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

VARGELOĞLU ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Ölçme ve Değerlendirme Merkezi (ÖDM)’nde görevli öğretmenler tarafından, ilimiz genelinde görevli ortaokul öğretmenlerine yönelik Altınordu, Fatsa, Korgan ve Ünye’de düzenlenen Ölçme ve Değerlendirme ile Beceri Temelli Soru Hazırlama Teknikleri konulu hizmet içi seminerlere katıldı.

İl Millî Eğitim Şube Müdürü Ayfer Oral Aydın’ın beraberinde bulunduğu ziyaretlerde ara tatil döneminde seminere katılan öğretmenlerle Fatsa, Korgan ve Ünye’de bir araya gelen Vargeloğlu, bir süre sohbet ederek, alınan eğitimin önemine değinirken, öğretmenlere talep ve ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

Ölçme ve Değerlendirme Merkezi (ÖDM)’nde görevli öğretmenler tarafından verilen seminerlere katılan Mehmet Fatih VARGELOĞLU, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “eğitimde emeği geçen idareci ve görevli öğretmenlerimize teşekkür ediyor, katılım sağlayan öğretmenlerimize başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretler kapsamında okulların talep ve ihtiyaçlarını da yerinde gören Vargeloğlu, Korgan’da derslik, atölye, EBA Destek Noktalarını ziyaret ederek, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar