..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Tezcan, Denetim firma temsilcileriyle buluştu

Başkan Tezcan, Denetim firma temsilcileriyle buluştu

Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, Altınordu’da faaliyet gösteren Yapı Denetim Firmaları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

İnşaat sektörünün en önemli unsurlarından bir olan ve inşaatlarda projelerin denetlenmesini ve uygulanmasını sağlayan Yapı Denetim Firmaları temsilcileri Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’ı ziyaret etti. Altınordu Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleşen ziyaret, istişare toplantısı şeklinde geçti.

Yapı Denetim Firmalarının yetkililerini ağırlayan Başkan Tezcan, toplantıda yaptığı konuşmada yapı denetim mekanizmasının önemine vurgu yaptı. Projelerin uygulanabilirliği için yapı denetime büyük önem verildiğini aktaran Başkan Tezcan, bu nedenle yapı denetim alanında faaliyet gösterenlerin yapı güvenilirliği açısından büyük bir görevi yerine getirdiğini belirtti.

Birçok Yapı Denetim Firması temsilcisinin katılımı ile yapılan istişare toplantısı, katılımcıların sektörde yaşanan gelişmeleri anlatması, ardından da istek ve önerilerini dile getirmelerinin ardından sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: