..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN TÖREN, SAHADAKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

BAŞKAN TÖREN, SAHADAKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Altınordu Belediyesi yoğun kar yağışı sebebiyle ilçe sınırları içerisinde bulunan ulaşım ağında aksama yaşanmaması adına karla mücadele çalışmalarına aralıksız devam ederken Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’de çalışmaları yerinde inceledi.

Yoğun kar yağışı, tüm yurtta olduğu gibi Altınordu’da da etkisini artırarak sürüyor. Her türlü olumsuz hava şartlarına karşı hazırlıklı olan Altınordu Belediyesi ekipleri ise kar yağışı dolayısıyla karla mücadele çalışmalarına 92 Mahallede 7/24 kesintisiz devam ediyor.

Altınordu’da etkili olan kar yağışı dolayısıyla yaşanabilecek olumsuzlukların giderilmesi amacıyla Altınordu Belediyesi tarafından bir kriz masası oluşturuldu. Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in Başkanlığı’nda toplanan kriz masası karla mücadele çalışmalarının sahadaki koordinasyonunu sağladı.

BAŞKAN TÖREN, SAHADAKİ ÇALIŞMALARA KATILDI

Kriz masasında süreci yöneten Başkan Tören, öte yandan gecenin ilerleyen saatlerinde şehrin tamamını gezerek çalışma yapan ekipleri ziyaret etti. Sahada etkin bir mücadele gösterdiklerini aktaran Başkan Tören, karla oluşan güzel havayı kabusa dönüştürmemek adına Belediye olarak her türlü çalışmayı ortaya koyduklarını söyledi. Kriz masasında alınan tüm kararların sahada etkili bir şekilde uygulandığını da aktaran Başkan Tören, gelen ihbar ve çağrıları da değerlendirdiklerini ifade etti. Sahadaki gezisi süresince güvenlik güçlerini ve açık olan iş yerlerini de ziyaret eden Başkan Tören, mesai harcayan tüm vatandaşlara kolaylıklar diledi.

GÜVENLİK GÜÇLERİNE ÇORBA İKRAMINDA BULUNULDU

Altınordu Belediyesi tarafından ayrıca soğuk kış günlerinde vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için gecenin ilerleyen saatlerinde görev yapan polis ve jandarma ekiplerinin nöbet noktaları ziyaret edilerek çorba ikramında bulunuldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: