..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BÜYÜKŞEHİR ARI GİBİ

BÜYÜKŞEHİR ARI GİBİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, Altınordu şehir merkezinde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. İlk olarak Eskipazar mevkiinde, Çevre Yolu’nun hemen kenarında inşa edilen, Altınordu’nun yeni otobüs terminaline ulaşımı sağlayan ana ve ara arterlerde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde gören Şişman, çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını söyledi. Şişman burada yaptığı açıklamada, terminalin hizmete açılmasıyla birlikte şehir trafiğinde önemli bir rahatlama olacağını sözlerine ekledi.

KARAPINAR’DA SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR

Ardından Karapınar Mahallesi’ne geçen Şişman, mahallede devam eden asfalt çalışmalarıyla ilgili Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerinden bilgi aldı. Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Hitaloğlu ile birlikte açıklamalarda bulunan Şişman, “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın Tören’in ortaklaşa verdiği kararı Karapınar Mahallesinde uygulamaya geçiriyoruz. Burada, ilçe belediyeleri ile ortaklaşa yapılan çalışmaların güzel bir örneğini gerçekleştiriyoruz. Mahallede bulunan kamu binaları, okul ve sürücü eğitim sahasının bulunduğu alandaki yollar ile sürücü kursları pistinde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Altınordu Karapınar-Terzili bağlantı yolunu da emisyon asfalt ile birbirine bağlıyoruz. Maşallah ekiplerimiz arı gibi çalışıyor. Şehrimize hayırlı olsun” dedi

HİTALOĞLU’NDAN BÜYÜKŞEHİRE TEŞEKKÜR

Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Hitaloğlu ise “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın Tören’in talimatları ile Karapınar mahallemizde bulunan kamu binaları, okul ve sürücü eğitim sahasının bulunduğu alandaki yollar ile sürücü kursları pistinde asfalt çalışması gerçekleştirdik. Karapınar Mahallemizde gerçekleştirilen bu çalışmada bizlerle iş birliği yapan Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: