..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
FATSA İÇİN CANLA BAŞLA HİZMETE DEVAM

FATSA İÇİN CANLA BAŞLA HİZMETE DEVAM

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar sokağa çıkma yasağının olduğu Cumartesi ve Pazar günü şehir merkezinde devam eden çalışmaları inceledi.

Hafta sonu so

kağa çıkma yasağı gününde Sevgi Caddesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Şehit Polis Erkan Alışır Caddesi ve Meşebükü mahallesinde devam eden beton yol çalışmalarını inceleyen Başkan Kibar, Daha güzel bir Fatsa için canla başla çalışmaya devam ettiklerini söyledi.
Sevgi Caddesinde Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin çalışmalarını takip eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Kurtuluş mahallesi Beyazıt Caddesi ile Mustafa Kemal Paşa mahallesi Pazar sokak arasında 1570 metre alt yapı ve sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan ekipler, şuanda Akasya sokakta zemin kazısı ve kazı dolgu işine devam ediyor. Şehir merkezinde diğer bir önemli çalışma ise, Mustafa Kemal Paşa mahallesi Şehit Polis Erkan Alışır Caddesi ve yan kolları olan Adliye sokak, Ülkü sokak, Anadolu sokak ve Şair sokakta alt yapı çalışmalarından sonra gerçekleştirilecek temel malzeme serimi çalışmalarıdır. Hava şartlarına göre 10 gün içerisinde bu noktaların sıcak asfaltı yapılacak ve sonrasında da baskı betonlu kaldırım işine başlanacak.” dedi.

“ASIRLIK YOLLAR YAPIYORUZ”
Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Meşebükü mahallesinde devam eden beton yol çalışmalarını da inceleyen Başkan Kibar, “Meşebükü mahallemizin Öksüzlerardı, Kadıoğlu Sokak, Kayadibi mevki, Külçeçiler mevkilerine beton yol yapıyoruz. Yapılan bu beton yollar, öyle sıradan bir çalışma değil. Burada yapılan yollar en az 50-100 sene hizmet verecek. Meşebükü mahallemizde yaklaşık 2 kilometre beton yol yapıyoruz. Bu çalışmayı bu ayın sonuna doğru bitirmeyi hedefliyoruz. Ordu Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak ekiplerimiz gece gündüz, hafta içi-hafta sonu demeden var gücüyle çalışıyor. Pandemi sonrası daha güzel bir Fatsa için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim en büyük derdimiz; memleketimiz.” diye konuştu

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: