..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK Parti Gücünü Milletten Alıyor!

AK Parti Gücünü Milletten Alıyor!

AK Parti Ordu İl Başkanı Av. Uğur Çelenk, AK Parti’nin 17. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
14 Ağustos 2001’de çok uzun ama bir o kadar da kutlu bir yola çıktıklarını belirten Başkan Çelenk, o günden bu yana hizmet aşkı ile dolu dolu 17 yılın geride kaldığını ifade etti.
Başkan Çelenk, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 14 Ağustos 2001 tarihinde ‘Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak’ diyerek temellerini attığı ve tek söz sahibinin millet olduğu, gücünü sadece milletten aldığı AK Parti bugün 17 yaşında.
17 yıldır liderimiz Recep Tayyip Erdoğan yürüyor, bizler de milletimizle birlikte el ele arkasından yürüyoruz. ‘Büyük oyunu bozmaya, haydi tarih yazmaya’ dediğimiz günden bugüne kadar tam 17 yıldır bu kadrolar, AK sevdalılar milletimizle tarih yazmaya devam ediyor. İnşallah bundan sonrada hep beraber daha nice tarihler yazacağız. Nice zorlukları aşacağız, nice başarılara imza atacağız. Çünkü biz davamıza, kurucu ilkelerimize, liderimize gönülden bağlıyız. Çünkü biz düşmanlıktan yana değil, dostluktan yanayız. Çünkü biz koltuklara, mevkilere, makamlara değil, Türkiye’ye, milletimize sevdalıyız” diye konuştu.

“AK PARTİ BİR DAVA PARTİSİDİR”
AK Parti’nin bir dava partisi olarak kurulduğunu belirten AK Parti Ordu İl Başkanı Av. Uğur Çelenk, “Bu kutlu dava millet davasıdır. Mili iradeye sahip çıkma davasıdır. Hainlerin, zalimlerin, işbirlikçilerin, şer odaklarının karşısında dim dik durma, mazlumlara sahip çıkma davasıdır.
Bu dava bir çınardır. Bu çınarın kökü devlet, gövdesi cumhuriyet, dalları millet, yaprakları ay yıldızlı bayrağımızdır.
Bu çınarın kokusu memleket, gölgesi mazlumların sığınağı oldu. Bu çınar başka ağaçlara benzemez. Mevsimler gelip geçse de bu çınarın yaprakları asla yere düşmez. Karlar yağsa da, rüzgar, fırtına çıksa da bu çınar sapa sağlam ayakta kalacak.
Bu davaya inancını her geçen gün arttıran, güvenen milletimizin desteğiyle 2002 yılından bu yana görevde bulunan AK Parti iktidarlarında Türkiye’nin durdurulamaz yükselişi ve hayal diye nitelendirilen tüm yatırımların tek tek hayata geçmesi milletimizin geleceğe umutlarını arttırmış ve Yeni Türkiye’nin temelini oluşturmuştur” dedi.

“MİLLETİN VE AK PARTİNİN YÜKSELİŞİNDEN KORKTULAR”
Millet iradesinin her zaman AK Parti’nin en büyük gücü olduğunu ifade eden Çelenk,
Bu güçten korkanların AK Partinin 16 yıldır devam eden iktidarı süresince demokrasi dışı yöntemlere başvurduğunu, Türkiye’nin büyümesine engel olmaya çalıştığını belirtti.
Çelenk, “Bir taraftan FETÖ ihanet çetesiyle, bir taraftan lanet PKK, PYD, YPG terör örgütleriyle, diğer taraftan da Amerika’nın, Avrupa’nın kalleş planlarıyla engellemeye çalıştılar.
Ama başaramadılar. Devletiyle, hükümetiyle arasında sarsılmaz bir bağ olan, milletiyle birlikte kol kola, omuz omuza olan ülkemizin, AK Partinin sırtını yere getiremediler, getiremeyecekler.
Ne kadar büyük bir ülkeyiz ki; içten ve dıştan darbelemeye çalışan tüm şer odaklarına karşı dimdik ayakta durabiliyoruz” dedi.

“KUTLU YÜRÜYÜŞE DEVAM”
“Büyük Türk Milletinin duası, desteği ve oyu ile bugünlere gelen AK PARTİ’nin 17. yılı kutlu olsun” diyen Çelenk;
“AK Parti’nin 17. kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun.
Rabbim, bu kutlu yürüyüşte, milletimize hizmet yolunda bizleri mahcup etmesin. Ülkemizi, milletimizi, partimizi tüm hainlerden, şer odaklarından korusun” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: