..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ALTINORDU BELEDİYESİ STANDARDI YÜKSEK YOLLAR İÇİN 7/24 ÇALIŞIYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ STANDARDI YÜKSEK YOLLAR İÇİN 7/24 ÇALIŞIYOR

Altınordu Belediyesi ekipleri şehrin ulaşım ağında bulunan yollarda konfor arttırıcı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

‘Bütün Şehir Eşit’ hizmet anlayışıyla 92 mahallede çalışma yürüten Altınordu Belediyesi ulaşım ağında bulunan tüm yollarda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şehir merkezinde köklü bir altyapı değişikliği gerçekleştiren ve geçmişten gelen sıkıntıları bir bir çözen Altınordu Belediyesi, kırsal mahallelerde bulunan yollara da büyük önem veriyor.

Mahalle ayrımı yapmaksızın çalışmalarına devam eden Altınordu Belediyesi, geçtiğimiz günlerde şehrimizde etkili olan yağışların olumsuz etkilediği yolların ve mevcut yolların bakım onarımlarını gerçekleştiriyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri uhdesinde gerçekleşen çalışmalarda reglaj, malzemeli yol bakım onarımı, heyelan temizleme, boru atma, parke tamiratı ve deforme yaşanan yollarda yama çalışması yürütülüyor.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN ÇALIŞMALARA TAM NOT

Altınordu Belediyesi tarafından mahallelerde devam eden çalışmaları değerlendiren muhtarlar ve mahalle sakinleri çalışmalardan dolayı çok memnun olduklarını söyledi. Yaşanan aşırı yağışlarda bozulan yolların anında yapıldığını ve mevcut yolların bakım onarımlarının da devam ettiğini aktaran vatandaşlar çalışmaları dolayısıyla Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN’e teşekkürlerini iletti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: