..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ALTINORDU BELEDİYESİ TEMİZLİKTE DUR DURAK BİLMİYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ TEMİZLİKTE DUR DURAK BİLMİYOR

Öteden beri kent temizliği konusunda yürüttüğü kararlı ve titiz çalışmayla büyük beğeni ve takdir toplayan Altınordu Belediyesi sokağa çıkma yasağı olan iki gün boyunca da tüm ekipleriyle sahadaydı.

Sokağa çıkma yasağı günlerinde altyapı ve üst yapı çalışmalarını da kesintisiz sürdüren Altınordu Belediyesi özellikle vatandaşların evlerinde kaldığı bu iki günü toplum sağlığının korunması adına yaptığı dezenfekte çalışmalarında değerlendirdi. Sokak hayvanlarını da unutmayan Altınordu Belediyesi şehrin dört bir yanında sevimli dostlarımızı besleme çalışmalarını da sokağa çıkma yasağı günlerinde kesintisiz sürdürdü.

Sokağa çıkma yasağından istifade ederek sokakları boş bulan Altınordu Belediyesi şehrin cadde sokak bulvar ve meydanlarını iki gün boyunca yıkayıp dezenfekte etti.

Özellikle vatandaşların yoğunlukla temas ettiği sokak, cadde, bulvar ve meydanları baştan başa dezenfekte eden Altınordu Belediyesi, üstelik Başkan Aşkın Tören’in tasarruf politikalarına uygun şekilde dezenfekte faaliyetlerinin tümünü kendi personelleri ve kendi imkanlarıyla gerçekleştiriyor. Ve söz konusu çalışmalarda asla çevreye, doğaya zarar veren kimyasallar kullanılmıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: