..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Baka Elvan, Ak Parti Bir Destan Daha Yazacak

Baka Elvan, Ak Parti Bir Destan Daha Yazacak

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Atatürk Spor Salonu’nda yerel seçimlere yönelik yapılan temayül yoklamasına katılmak üzere Ordu’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti. Elvan burada yaptığı açıklamada, “Sadece merkezi yönetimde değil, yerel yönetimlerde de çok önemli başarılar elde ettik” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Elvan, beraberinde AK Parti Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan ve Sivas Milletvekili Mehmet Habib Soluk ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Ordu ilinin tarihi dokusu, kültürel zenginliği ve turizm potansiyeli ile her zaman ön plana çıkan bir il olduğunu söyledi

“BAŞARISINA BAŞARI KATACAKTIR”

Ordu’da hem doğayı koruma hem de turizmi canlandırmanın en büyük hedefler arasında olacağına vurgu yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Elvan, “Son 16 yılda Ordu’ya çok önemli yatırımlar yapıldı. Bir taraftan merkezi yönetimde bakanlıkların yapmış olduğu bir taraftan da yerel yönetimlerde belediyelerimizin yaptığı yatırımlarla gerçekten Ordu’da neler yapılabileceğini tüm Ordulu hemşehrilerimize, arkadaşlarımız ve hükümetimiz gösterdi. Bu açıdan Ordu’nun potansiyelleri daha ön plana çıkmış oldu. İnşallah 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerle birlikte yine Ordu ilinde yerel yönetimlerle AK Parti bir destan daha yazacak, başarısına başarı katacaktır” diye konuştu.

“ORDU İÇİN HAZIRIZ”

Yola çıkarken her zaman projeler ortaya koyarak devam ediyoruz diyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Elvan, “Yapacaklarımızı tüm vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Bu açıdan baktığımızda Ordu için hazırız. Tüm teşkilatlarımız ile inşallah Ordumuza hizmet edebilecek AK belediyecilik anlayışını tekrar şahlandırarak 31 Mart seçimleri sonrası devam etmeyi hep birlikte hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, “MİSAFİRLERİMİZİ AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYDUK”

Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan ve beraberindeki misafirleri belediyede ağırlamaktan onur duyduklarını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Tekintaş ise “Bugün Ak Partimizin temayül yoklamaları ilimizde de gerçekleştirildi. 19 ilçemizin aday adaylarının özellikle temayül yoklaması ile bir kademesi daha geçirilmiş oldu. Bu vesile ile bakanımızın başkanlığında heyetimiz buradaki çalışmaları takip ettiler, değerlendirdiler ve sonrasında belediyemizi ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcımıza ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: