..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN ENGİN TEKİNTAŞ; ZABITA TEŞKİLATININ 192. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN!

BAŞKAN ENGİN TEKİNTAŞ; ZABITA TEŞKİLATININ 192. YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN!

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 1-7 Eylül arası kutlanan “Zabıta Haftası”nın 192. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, zabıtanın her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan esasına göre çalıştığını belirtti.

Başkan Tekintaş, yayımladığı mesajında Zabıta mesleğinin ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesi olduğunun altını çizerken, “Zabıta Teşkilatımız ve Belediye Zabıta Müdürlüğümüz, vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız Belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı başta Altınordu Belediye Zabıta Teşkilatımızı ve Ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: