..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN TAVLI, ENGELLİ OLMAK BİR KUSUR DEĞİLDİR

BAŞKAN TAVLI, ENGELLİ OLMAK BİR KUSUR DEĞİLDİR

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “10-16 Mayıs Engelliler Haftası” dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Engelli olmak bir kusur değildir. Eğer bir engel arıyorsak, bilinmeli ki en büyük engel körelmiş kalplere sahip olan vücutlardır.” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “10-16 Mayıs Engelliler Haftası” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Tavlı, yayınladığı mesajda, engellilerin toplum içerisinde yaşamlarını daha da kolaylaştırmak için her kesimin elinden geleni yapması gerektiğini vurguladı.

-“Bilmeliyiz ki; hepimiz bir engelli adayıyız”-

Engelli vatandaşların her daim hizmetinde olduklarını belirten Başkan Tavlı, şunları söyledi:

“Engelli olmak bir kusur değildir. Eğer bir engel arıyorsak, bilinmeli ki en büyük engel körelmiş kalplere sahip olan vücutlardır. Bilmeliyiz ki hepimiz bir engelli adayıyız. Gelin hep birlikte engellilerimizin engellerini kaldıralım. Onların geleceğe güvenle bakabilmeleri ve üreten bireyler olarak kendi kendilerine yeter duruma gelmeleri için işbirliği içinde olalım. Bu anlamda, hükümetimiz tarafından engelli vatandaşlarımıza pozitif ayrımcılık yapılmış, engelli istihdamında ciddi artışlar sağlanmıştır. Evde bakım hizmetlerinden binlerce vatandaşımızın faydalanması sağlanmıştır. Bizler, engelli vatandaşlarımızın her daim hizmetindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, ‘Engelliler Haftası’ vesilesiyle tüm engelli vatandaşlarımıza aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar