..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Tekintaş, Dokunmadık Nokta Bırakmamaya Çalışıyorum

Başkan Tekintaş, Dokunmadık Nokta Bırakmamaya Çalışıyorum

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçe ziyaretlerine Gülyalı ilçesi ile devam etti. Başkan Engin Tekintaş, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçelerimizi tek tek ziyaret ediyoruz. Halkımız ne kadar mutluysa biz de o kadar mutluyuz” dedi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, “HALKIMIZ NE KADAR MUTLUYSA BİZ DE O KADAR MUTLUYUZ”

Gülyalı ilçesinde temaslarda bulunan Başkan Engin Tekintaş gerçekleştirdiği ziyarette muhtarlarla, esnafla ve vatandaşla bir araya geldi. Gülyalı’da olmaktan duyduğu mutluluğu belirten Başkan Tekintaş, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçelerimizi tek tek ziyaret ediyoruz. Bugün de 13 mahallesi, yaklaşık 8 bine yakın nüfusu ve havaalimanı ile şehrimizin giriş kapısı konumundaki Gülyalı ilçemizdeyiz. İlçemizde kaymakamımızı, belediye başkanımızı, ilçe başkanımızı, teşkilatımızı ve muhtarlarımızı ziyaret ettik. Yaptığımız çalışmalar ve planladığımız yatırımlarla birlikte mevcut durumu yerinde tespit ettik. İnanıyoruz ki gönül birliğimiz olan Gülyalı’da halkımızla aynı duyguları paylaşıyoruz. Halkımız ne kadar mutluysa biz de o kadar mutluyuz. Gülyalı ilçemizde olmanın mutluluğu ile Sayın Belediye Başkanımız Talip Şen’e, meclis üyelerimize, çalışma arkadaşlarına hem yaptıkları hizmetler dolayısıyla hem de bizleri misafir ettikleri için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BAŞKAN ŞEN, “BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZLE BİRLİKTE İLÇEMİZDE DOKUNMADIK NOKTA BIRAKMIYORUZ”

Gülyalı Belediye Başkanı Talip Şen ise Başkan Engin Tekintaş’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın başkanımızı, eşini ve ekibini ilçemizde ağırlamaktan onur duyuyoruz. Biz Ordu’nun en küçük ilçesi olmamıza rağmen havalimanının Gülyalı’da yer alması nedeniyle burası önemli bir nokta haline geldi. Gülyalı ilçemizde Ordu Büyükşehir Belediyemiz ve OSKİ Genel Müdürlüğümüzle birlikte el ele dokunmadık nokta bırakmamaya çalışıyoruz. Bütün bu hizmeti yaparken de ayrım yapmadan her noktaya ulaşmayı hedefliyoruz. Büyükşehir belediyemizin ilçemize yapmış olduğu yatırımlar ve hizmetler dolayısıyla başkanımıza ve bütün Ordu Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına teşekkür ediyor, minnet ve şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: