..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Tekintaş, Hedefimiz Çamaş’ı Daha Farklı Bir Konuma Getirmektir

Başkan Tekintaş, Hedefimiz Çamaş’ı Daha Farklı Bir Konuma Getirmektir

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Çamaş ilçesinde inceleme ve temaslarda bulundu. Başkan Tekintaş, Çamaş’ı bulunduğundan daha ileri bir noktaya taşımak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, “ÇAMAŞ HERŞEYİ İLE UYUMLU BUTİK İLÇELERİMİZDEN BİR TANESİ”

Çamaş ilçesinde incelemelerde bulunan Başkan Engin Tekintaş, Çamaş Kaymakamlığı ve Çamaş Belediyesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Çamaş’ın mevcut durumu ile ilgili bilgi aldıklarını belirten Başkan Tekintaş, “Çamaş her şeyi ile uyumlu butik ilçelerimizden bir tanesi. Çamaş ilçemizi ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi olarak yaptığımız çalışmaları yerinde inceledik. Kaymakamımızla ve Belediye Başkanımızla yapılması gereken çalışmalarla ilgili istişarede bulunduk. Sarıyakup- Budak istikametinde yer alan yaklaşık 5 bin 700 m yolun asfaltlanma çalışmaları devam ediyor. İlçe merkezinde asfaltlanacak yerlerle ilgili planlamaları yapıyoruz. Ayrıca Çamaş ilçemiz için bir meydan projesi hazırlıyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de Çamaş’ın gelişimine katkı sunacak projeleri hayata geçireceğiz. Hedefimiz Çamaş ilçemizi bulunduğundan daha ileri bir noktaya taşımak” şeklinde konuştu.

BAŞKAN GİDEN,“KATKILARINDAN DOLAYI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çamaş Belediye Başkanı Alaaddin Giden ise “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş, ilçemizi ziyaret ederek devam eden yatırımları inceledi. Esnaflarımızla, vatandaşlarımızla bir araya geldi ve eksiklikleri yerinde gördü. Başkanımız ilçemizi geçmiş dönemlerden de bilen birisi olarak inşallah bundan sonraki süreçte de Çamaşımıza daha güzel hizmetler yapacağına inanıyorum ve ilçemize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: