..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Tekintaş, Kamu ve Basın Adına Görev Yapmaktasınız

Başkan Tekintaş, Kamu ve Basın Adına Görev Yapmaktasınız

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü” nü Büyükşehir Belediye bünyesindeki Basın Yayın Şube Müdürlüğü çalışanlarıyla birlikte pasta keserek kutladı.

“VERDİĞİNİZ EMEK VE HİZMETLER İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Başkan Tekintaş, “10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Ordu Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Şube Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya geldi. “10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü”nü pasta keserek kutlayan Başkan Tekintaş, “Burada iki vasfınız var. Bunlardan biri kamu adına hizmet etmek biri de bulunduğunuz konum gereği basın adına görev yapmak. Bu çerçeve içerisinde yaptığınız bu gayretli çalışmalar, verdiğiniz emek ve hizmetler için bir kez daha şahsım ve Büyükşehir Belediyemiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“MİLLETİMİZİN DOĞRUDAN BİLGİLENMESİNİ SAĞLIYORSUNUZ”

Yapılan çalışmaların birlikte değerlendirildiğini ve kamuoyu ile paylaşıldığını söyleyen Başkan Engin Tekintaş, “Yaptığımız çalışmaları, programları, projeleri ve yatırımları her yönüyle dijital ortamda milletimize sunma imkânı yakalıyoruz. Sosyal medya açısından baktığımızda da aynı şekilde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Diğer taraftan gazete, televizyon, radyo ve internet medyasına da sizin hazırlamış olduğunuz görsellerimizi sunarak, milletimizin doğrudan bilgilenmesini sağlıyor ve Büyükşehir Belediyemizin tanıtımına özel bir katkı sunmuş oluyoruz. Bulunduğumuz konsept gereği bu yapılan çalışmaları da zaman zaman birlikte değerlendirme imkânı yakalıyoruz. İnşallah sağlık ve huzur içinde bu millete hizmet vermek amacıyla Cenabı Haktan bize fırsatlar sunmasını diliyor; bu vesileyle hepinize sağlıklı, huzurlu, hayatınızı kolaylaştıran bir gelecek temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: