..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Tekintaş, Sorunları En Aza İndirmek Gayreti İle Çalışacağız

Başkan Tekintaş, Sorunları En Aza İndirmek Gayreti İle Çalışacağız

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Kabataş ilçesini ziyaret etti. Yapılan yatırımları, halkın beklentilerini yerinde gören ve dinleyen Başkan Tekintaş, 2019-2024 sürecinde ilçenin vizyonunu ortaya koyarak sorunların en aza indirileceği bir Kabataş inşa edileceğini söyledi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, “SORUNLARI EN AZA İNDİRMEK GAYRETİ İLE ÇALIŞACAĞIZ”

2019-2024 sürecinde Kabataş ilçesindeki sorunların en aza indirilmesi için gereken desteğin verileceğini söyleyen Başkan Engin Tekintaş, “Kabataş’ta gördüğümüz sıcak karşılama için hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Kabataş ilçemiz butik bir ilçe 18 mahallesi var bu 18 mahalle içerisinde hepsinin sorunları farklı. Ziyaretimizle ilçemizin sorunlarını tespit ettik. Yapacağımız yatırımlarla 2019 -2024 sürecinde Kabataş’ın bu sorunlarını en aza indirme gayretiyle çalışacağız. Alankent Mahallemizde başlatılan sıcak asfalt çalışmasının halkımızda yarattığı heyecan ve mutluluğu görmenin ayrı bir onurunu yaşadık. Belediyemizle yaptığımız bu toplantıyla birlikte diğer mahalle ve bağlantı yollarının tamamında bu çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Hayata geçirmeyi planladığımız yatırımların istişaresini gerçekleştirerek yerine getireceğiz. Geleceğimiz aydınlık ve huzurumuz daim olsun. Vatandaşlarımızın dualarını bekliyoruz.” dedi.

“EN BÜYÜK HEDEFİMİZ MİLLETİN GÖNLÜNÜ VE DUASINI ALMAK”

AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız’ın da Kabataşlı olduğunu hatırlatan Başkan Tekintaş, “Kabataş’ın benim için önemi oldukça fazla. Bu kapsamda Senayi Yediyıldız hocamızı rahmetle anıyoruz. Onun çok kıymetli evladı, bizim abimiz, kıymetli Milletvekilimiz Dr. Şenel Yediyıldız’a sizler adına ilçemize ve Ordu iline kazandırdığı yatırımlar için teşekkür ediyorum. Siyasette sermayemiz gönül dostluğu kurmak ve kardeşlik bağlarını güçlendirmek” şeklinde konuştu.

BAŞKAN YILMAZ, “2 YILDA YAPILACAK HİZMETLER 4 AYDA HAYATA GEÇİRİLDİ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz ise, “Büyükşehir Belediye Başkanımızı ilçemizde ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Büyükşehirle ilçemiz önemli hizmetler aldı. İlçemizin önemli mahallelerinden Alankent’in şehir merkezi ile ara sokakları dâhil tüm caddelerinde yer altı çalışması başladı. Yaklaşık 2 yılda yapılması gereken hizmetler 4 ay içerisinde tamamlanırken yer altı borularının imalatı yapıldı ve abone bağlantıları gerçekleşti. Yatırımlar için Ordu Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: