..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Tekintaş,Sporun Her Alanında Yatırımlarımızı Sürdürüyoruz

Başkan Tekintaş,Sporun Her Alanında Yatırımlarımızı Sürdürüyoruz

Geride kalan 4,5 yılda spora ve sporcuya her daim destek veren Ordu Büyükşehir Belediyesi, İkizce ilçesi Kaynartaş Mahallesi’ndeki “Sentetik Spor Saha Projesi”nde çalışmaları tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

“SPORUN HER ALANINDA YATIRIMLARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Büyükşehir Belediyesinin spora yönelik yatırım faaliyetlerini sürdürdüğünü ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Büyükşehir Belediyesi olarak her ilçede spor tesisleri noktasındaki eksikleri gidererek vatandaşlarımızın kullanabileceği spor tesisleri inşa ediyoruz. Sporun her alanında yatırımlarımızı sürdürerek özellikle gençlerimizin sportif hayatlarına katkı sunacak yatırımları vatandaşlarımıza sunuyoruz. İkizce Kaynartaş Mahallemize de kazandırdığımız spor sahamızın gençlerimiz başta olmak üzere ilçe halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

28×45 M EBATLARINDA

28×45 m ebatlarındaki “Sentetik Halı Saha Projesi” kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Tekintaş, “Kaynartaş Mahallesi’nde yaptığımız halı sahanın drenaj işlemleri, drenaj borusu etrafı keçe serim işlemi, saha çevresi tel çit işlemleri, 6 adet projektör direğinin montaj imalatı, 18 adet led armatürlerin montaj işlemleri yapıldı. Saha ondülasyon işlemi, silis kum ve granül işlemleri ile halı saha serim imalatı tamamlanarak sahamız vatandaşların hizmetine sunuldu” şeklinde konuştu.ordu haber,ordu,ordu  haber,ordu haberler

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: