..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Uludağ Yeni Yıl için bir mesaj yayınladı.

Başkan Uludağ Yeni Yıl için bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanı ULUDAĞ; Anılarıyla ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bıraktıklarını belirterek; “Gücümüzü aldığımız hemşehrilerimizin dua ve destekleriyle 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da ilçemize değer katacak hayırlı ve bereketli işlere imza atmak istiyoruz” dedi.

Yeni yılda en çok ihtiyacımız olan konu birlik ve beraberliktir. Birlik ve beraberlik olmadan güçlü bir toplum olamayız. Birlik ve beraberlik içinde olan toplumlar, karşılaştıkları en zor sorunları dahi kolaylıkla çözerler.

Sözlerine yeni yılı daha anlamlı kılmak için 2019 yılında yapmış oldukları bütün iş ve davranışların muhasebesini yaparak, olumsuzluklardan ders çıkardıklarını kaydeden Başkan ULUDAĞ; daha iyiye, güzele ve doğruya gitme gayretinde olduklarını vurguladı. Başkan ULUDAĞ, “Şüphesiz, geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor. Bizler aynı ilçede yaşayan insanlar olarak; en önemli sorumluluğumuzun ‘Birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü olmak’ olduğunu düşünüyorum. Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte; el ele vererek beraber çalışarak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır.
Başkan ULUDAĞ ; “2020’de de Gölköy için önemli projeleri hayata geçireceğiz. 2020 yılında da hemşerilerimizin bize duyduğu güvene layık olmak için bir an bile boş durmayacağız. Her yıl bir öncekinden daha fazla koşup hedeflerimize ulaşacağız. Yeni yılın ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa esenlik, huzur, barış, başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini diler saygı ve sevgilerimi sunar şahsım ve ilçemiz adına yeni yılınızı kutlarım.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: