..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Cumhur Çuhadar Aday Adayı

Cumhur Çuhadar Aday Adayı

AK Parti Ulubey ilçe teşkilatı kurucularından Belediye Başkan Yardımcısı Cumhur Çuhadar Ulubey Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.
AK Parti Ulubey İlçe Başkanlığı’nda Aday Adaylığı başvurusunu İlçe Başkanı Mustafa Poyraz’a teslim eden Çuhadar’a kalabalık bir partili ve vatandaş topluluğu eşlik etti. ‘Bugün Rabbimize ve onun yarattıklarına yani halka hizmet için bir güzel yolculuğa hazırlanıyoruz’ diyen Çuhadar, ‘AK Parti’mizin büyük önem verdiği, katılımcı, kültürel sosyal ve hizmet belediyeciliğinin en güzel örneklerini sunmak, daha müreffeh, daha yaşanabilir bir Ulubey için çalışacağız.” dedi.

ULUBEY İLÇEMİZİ 41 MAHALLESİYLE BİRLİKTE KALKINDIRACAĞIZ
Ulubey Belediye Başkanlığı Aday Adayı Cumhur Çuhadar, “2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için Ulubey Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı formumu imzalayıp, Sn. Başkana teslim etmek için buradayım. Adalet ve Kalkınma Partimizin kuruluşundan itibaren yaptığımız görevlerin ardından bugün yeni bir kutlu yolculuğa hazırlanıyoruz. Biz Hükümetimizin her türlü yatırımını ilçemize taşıyabilmek için çabalayan bir belediye başkanı olmak için, hemşerilerimizin de destekleriyle göreve talibiz. Hz. Ömer’in, “Fırat’ın kenarında bir kuzuyu kurt kapsa ilahi adaletin bunu benden sormasından korkarım” sözü hep aklımdadır. Allah bana belediye başkanlığı görevi nasip ederse bu sözü kendime şiar edinecek, Ulubey ilçemizi 41 mahallesiyle birlikte, ilmek ilmek nakış nakış işleyerek, eşit ve adil bir hizmet anlayışı içerisinde yöneteceğiz.’ Diye konuştu.

ULUBEY İLÇEMİZİ GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ
Ulubey’i geleceğe taşımak için gece gündüz demeden canla başla çalışacaklarını ifade eden Ulubey Belediye Başkan Aday Adayı Cumhur Çuhadar, “AK Parti’mizin büyük önem verdiği, Katılımcı, Kültürel, Sosyal ve Hizmet belediyeciliğinin en güzel örneklerini sunarak, daha müreffeh, daha yaşanabilir bir Ulubey için çalışacağız. Bilindiği üzere, Türkiye’de belediyecilik, 1994 yılından sonra Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla birlikte bir marka haline geldi. Bu birikimle AK Parti’mizin kuruluşu ve iktidara gelmesinin ardından, 16 yıldan bu yana Türkiye’de devrim niteliğinde hizmetler yapıldı. Sayın Cumhurbaşkanımızın açtığı bu yolda, hizmet belediyeciliğini, gönül belediyeciliğiyle birleştirerek, Ulubey ilçemizi geleceğe taşımak için AK Parti’mizden aday adayım. Rabbim, çıktığımız bu kutlu yolculukta ayaklarımızı doğruluk üzerine sabit kılsın. Rabbim birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin.Bugün burada bulunarak, bizlerden desteklerini esirgemeyen, kıymetli dava arkadaşlarım ve değerli misafirlerimize yürekten teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun. Allah razı olsun.’şeklinde konuştu.

CUMHUR ÇUHADAR KİMDİR?

1966 yılında Ulubey ilçesinde dünyaya gelen Cumhur Çuhadar, ilk orta ve lise tahsilini Ulubey ilçesinde tamamladı. Ulubey’de tanınan ve bilinen bir ailenin ferdi olan Çuhadar, tüm ticari hayatını Ulubey’de sürdürdü ve ilçe istihdamına katkı sağladı. 2001 yılında AK Parti’nin Ulubey İlçe teşkilatı kurucuları arasında yerini aldı. 14 yıldan bu yana Ulubey’de Belediye Meclis Üyeliği yapan Çuhadar, 2014 yerel seçimlerinden bu yana Ulubey Belediye Başkan Yardımcısı olarak gorev yapıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: