• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
DELİKKAYA MAHALLESİNDE ASFALT SEVİNCİ

DELİKKAYA MAHALLESİNDE ASFALT SEVİNCİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in kent genelinde başlattığı asfalt hamlesi yüz güldürüyor. Çalışmalar kapsamında, Altınordu ilçesine bağlı dört mahalle ile Çambaşı yoluna bağlantı sağlayan güzergah asfaltla buluştu.

Ordu’da başlatılan asfalt seferberliği ile ilçe merkezleri ve mahalle grup yollarının kaderi değişiyor. 19 ilçenin tamamında süren asfalt ve beton yol çalışmaları sonrası, vatandaşların yıllar süren yol çilesi sona erdi. Çalışmalar kapsamında Altınordu ilçesine bağlı Delikkaya Mahallesi yolu da sıcak asfalta kavuştu. Toplam 3 kilometre uzunluğundaki güzergah, Arpaköy, Altınyurt ve Kovancı mahalleleri ile Ulubey karayolu ve Çambaşı Yoluna da bağlantı sağlıyor.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Yılların hayalinin gerçek olmasıyla birlikte memnuniyetlerini ifade eden mahalle sakinleri ise “ Bu yol bizim için çok önemliydi. Büyükşehir Belediyemiz, güzergahta yaptığı altyapı çalışmalarının ardından yolumuzu sıcak asfalta kavuşturdu. Desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar