..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dr. Hilmi Güler, Seçimlerin Kaderini Kadınlar Tayin Eder

Dr. Hilmi Güler, Seçimlerin Kaderini Kadınlar Tayin Eder

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Mehmet Hilmi Güler AK Parti Ordu İl Başkanlığında Kadın Kolları İl Yönetimi il toplantı yaptı. Toplantıya Aysegül Baysal Başkanlığında İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, Milletvekili Dr.Şenel Yediyıldız, İl Başkanı Halit Tomakin katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr.Mehmet Hilmi Güler, 1994 yılından beri aktif siyasetin içinde olduğunu ifade ederek o zaman Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ile birlikte İstanbul’da önemli hizmetlere imza attıklarını anımsatarak, seçim çalışmalarında tespit ettiğimiz en büyük tecrübe seçimlerin kaderini kadınların tayin ettiğidir. Bizim giremediğimiz evlere kadınlarımız girer, gidemediğimiz yerlere kadınlarımız gider, ev toplantılarını kadınlarımız yapar ve orada konuşulan ve anlatılanlar bir anda bakarsın mahallede , sonra ilçede sonra tüm ilde duyulmuş bu kadar etkin bir rol oynar kadınlarımız diyerek bizim en büyük başarımız, kadın kollarımıza gönül veren kadınlarımızın sahada çok yoğun bir şekilde çalışmaları olmuştur dedi.

Dr.Mehmet Hilmi Güler , her zaman söylüyorum , yine tekrar ediyorum ,gönüllere dokunmaya devam edeceğiz .Çünkü biz halkın içinden çıkmış bir partiyiz, hizmetlerimiz anlatmakla bitmez. Türkiye AK PARTİ İktidarı ile adeta çağ atladı. Mesele hizmet değil, onu zaten yapıyoruz, şu gönül teline dokunabiliyor muyuz ? bizim en büyük başarımız işte bu olacaktır dedi.

KADIN KOLLARI BAŞKANI BAYSAL; DAVAMIZI,HİZMETLERİMİZİ BIKMADAN USANMADAN KAPI , KAPI DOLAŞARAK ANLATACAĞIZ

Toplantının açış konuşmasını yapan Kadın kolları İl Başkanı Ayşegül Baysal, çalışmaları hakkında bilgi verdi Baysal, Ordu’nun 19 İlçesinde 776 mahallesi ve 2013 sandığında Kadın Kolları olarak teşkilatlandıklarını belirterek, yeni bir çalışma başlattık, tüm İlçelerimize talimat verdik. 19 ilçede her yönetim kurulu üyesine sandık seçmen listesini vererek sandık bazlı çalışma başlattık. Sandıklara göre kişi üzerinden sandık bazlı, tek tek evleri ziyaret edeceğiz. Tek tek, yüz yüze bir araya geleceğiz. O evlerin içerisinde üye olmayanları üye yapmak için bir çabamız olacak derdimizi davamızı,hizmetlerimizi bıkmadan usanmadan kapı , kapı dolaşarak anlatacağız dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: