..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GÖLKÖY’DE OBBKT RÜZGÂRI ESTİ

GÖLKÖY’DE OBBKT RÜZGÂRI ESTİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT) tarafından 2018-2019 sezonunda sahneye konan yetişkin oyunu “Hisse-i Şayia” ile çocuk oyunu “Pinokyo” Gölköy’de izleyicilerle buluştu.

MİNİKLER PİNOKYO İLE EĞLENDİ

Hayati Çıtaklar’ın yazdığı Yeliz Varol’un yönettiği “Pinokyo” adlı çocuk oyunu minik izleyiciler tarafından yoğun ilgi gördü. Gölköy Halk Eğitim Merkezi salonunda sahnelenen oyunu keyifle izleyen minikler oyun sonrasında oyuncu abi ve ablaları ile bol bol fotoğraf çektirerek eğlenceli bir gün geçirdi.

HİSSE-İ ŞAYİA İZLEYİCİLERDEN TAM NOT ALDI

İbnürrefik Ahmet Nuri Sekizinci’nin yazdığı, Cemil Gündüz’ün yönettiği sezonun ilk yetişkin oyunu olan “Hisse-i Şayia” ise salonu dolduran sanatseverler tarafından yoğun ilgi gördü. Gölköy Kaymakamı, Belediye Başkan Yardımcısı, daire müdürleri ve vatandaşlar tarafından izlenen oyun tam not aldı. Gölköy Kaymakamı Necdet Özdemir OBBKT oyuncularına teşekkür ederek, “Bu tarz etkinlikler ilçelerin sosyalleşme süreci için çok önemlidir. İlçemizi böyle sosyal aktivitelerle buluşturan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş’a teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçte de ilçemizde böyle etkinlikleri görmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Gölköy Kaymakamı Özdemir, oyun sonrası Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu oyuncularına ve idarecilerine çiçek takdim etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: