..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Güney Bölgesi Okul Sporları Fikstürü çekildi

Güney Bölgesi Okul Sporları Fikstürü çekildi

SAMSUN (AA) – Güney Bölgesi Okul Sporları Fikstürü çekilişi Havza'da yapıldı.

Okul Sporları Koordinatör İlçesi olarak belirlenen Havza'da, Güney Bölgesi Okul Sporları Fikstürü çekildi.

Havza Gençlik Merkezinde yapılan fikstür çekimiyle Havza, Kavak, Ladik, Vezirköprü ve Asarcık'tan, basketbol, futbol, futsal, hentbol ve voleybol branşlarında müsabakalara katılacak okulların rakipleri belirlendi.

Samsun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Celalettin Sula, fikstür çekim töreninde yaptığı konuşmada, bu yıl yapılacak uygulama ile tüm okul sporları müsabakalarının Havza'da yapılacağını belirtti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak ise Havza'nın ulaşım kolaylığı ve sahip olduğu altyapıyla okul sporlarının koordinatör ilçesi olarak seçildiğine işaret ederek, "Havza hem ulaşım hem de fizik imkanları ile 5 ilçemize hizmet edebilecek kapasitede. Okul sporları müsabakalarına katılacak tüm okullarımıza şimdiden başarılar dilerim." dedi.

Sportif Müsabakalar Bölge Koordinatörü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun da müsabakaların 12 Kasım tarihinde başlayacağını belirterek, "Müsabakalara ev sahipliği yapmak bizleri mutlu edecek." diye konuştu.

Fikstür çekimine Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam ve diğer ilçelerden temsilciler de katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Havza

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: