..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İş’de Kadınlar Eğitim Programlarına Katılacak Kursiyerler

İş’de Kadınlar Eğitim Programlarına Katılacak Kursiyerler

Ordu Ticaret ve Sanayi Odasının başvuru sahibi olduğu Ordu Büyükşehir Belediyesi(O.B.B.), Ordu Ticaret Borsası, Ordu Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Altınordu Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, Ordu Genç İnovatif Girişimciler Derneği (ORGİGDER) ortaklığında,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’nın program otoritesi olduğu, İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi, Operasyonel Programı çerçevesinde Türkiye’de Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi II Hibe Programı kapsamında yürütülen, İş’de Kadınlar Projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan Eğitim Programlarına Katılım gerçekleştirmeye hak kazanan Kursiyer Listeleri Aşağıda Sunulmaktadır:

 Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen veya katılım durumunda değişiklik arz eden kişilerin 28.04.2017 tarihine kadar Ordu Ticaret ve Sanayi Odasına başvuruda bulunmaları veya 0452 214 10 77 -214 19 35 no’lu telefon numaralarını aramaları beklenmektedir.

ASIL LİSTE

S.N. ADI SOYADI ŞEHİR
1 ŞEYDA YÜCE ORDU
2 HÜLYA YILDIZ ORDU
3 ASLI PINAR AKSU EYÜPOĞLU ORDU
4 ALEV ÖZLEM KÖLEOĞLU ORDU
5 EMİNE AĞCA ORDU
6 GÜLESER MAKSUTOĞLU ORDU
7 RABİA YÜKSEL ORDU
8 ESRA BACIN ORDU
9 NAZLI GÜMÜŞ ORDU
10 AHU BOZTEPE ORDU
11 FATMA VEYİSOĞLU ORDU
12 HATİCE İNCE ORDU
13 ELÇİN SIRMALI ORDU
14 DEMET TOPÇU HELVACI ÜNYE
15 NAZİFE YANIK ORDU
16 FİLİZ ÇAKIR ORDU
17 ÖZLEM YEŞİLTEPE ORDU
18 SONGÜL BİNDAŞ ORDU
19 EMİNE ÖZDEMİR ÜNYE
20 MELEK SERDAR ORDU
21 PINAR CAN ORDU
22 HACER YILMAZ ORDU
23 EMETİ ÖZTÜRK ORDU
24 ELİF ÖZTÜRK ORDU
25 RASİME KALAFAT ORDU
26 NURAN YALÇIN ORDU
27 NURDAN BÖLÜKBAŞI ORDU
28 EMİNE GÖZTEPE ORDU
29 CANAN GÜR ÜNYE
30 CANDİĞER FİLİZ KARADEMİR ORDU
31 AYŞE ZOR ÜNYE
32 ÖZGE BÜLÜR ORDU
33 ÇİĞDEM SOMUN ORDU
34 YEŞİM YEŞİLYURT ORDU
35 ECE AKYOL ORDU
36 DAMLA GÖZTEPE ORDU
37 ZEKİYE BAHÇE ÜNYE
38 NESLİHAN TORUNOĞLU ÜNYE
39 FATMA TÜRKOĞLU ÜNYE
40 SALİHA KURU ÜNYE
41 MEDİHA KOKUL ÜNYE
42 AYŞEGÜL AYDIN ORDU
43 HANİFE TÜRKMENOĞLU ORDU
44 GÜLAY ÖZEL FATSA
45 AYŞE SEVİM FATSA
46 ELVAN BALCI ORDU
47 DUYGU BERBER ORDU
48 EMİNE ALTUNTAŞ ORDU
49 NURAY MUTLU FATSA
50 NEVİN HAMSİCİ ORDU
51 ÇAĞLA ŞENSOY ORDU
52 DİLEK ÖZEN ORDU
53 FATMA TASLI ÜNYE
54 ÇİĞDEM USTA YILDIZ FATSA
55 KÜBRA YAHŞİ FATSA
56 DENİZ ŞİRİN FATSA
57 EBRU YENİN ÜNYE
58 SONGÜL KARAYİĞİT FATSA
59 AYNUR AŞIK ÜNYE
60 SERAP BAŞKAYA ÜNYE

YEDEK LİSTE

1 HASRET DURMAZ ORDU
2 AZİME KAYA ORDU
3 NURAN ÇELİK ORDU
4 AYŞE ÖZCAN KALAFAT ORDU
5 BELMA İNAN ORDU
6 BETÜL NUR ÖZYURT FATSA
7 ELİF YILDIRIM ORDU
8 TÜKEZ NUR TEMEL ORDU
9 AYŞE KILIÇARSLAN ÜNYE
10 TUĞBA ÇÖL ORDU
11 FATMA KAYA ÜNYE
12 NURGÜL ERGÜL ORDU
13 ESRA UZAN ORDU
14 TÜLAY KÖROĞLU ORDU
15 GÜLAY TERZİ ÜNYE
16 AKGÜL DURSUN FATSA
17 EMİNE ÇAKIR ÜNYE
18 SONGÜL AKTAŞ ORDU
19 NAGİHAN GÜDEK ÜNYE
20 MERHABA KAPICI ÜNYE

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: