..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kasapoğlu, Ordu’ya Hastane Kazandırmalıyız.

Kasapoğlu, Ordu’ya Hastane Kazandırmalıyız.

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile dernek üyesi gazeteciler, Ordu İl Sağlık Müdürü olarak göreve başlayan Dr. Mustafa Kasapoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette konuşan Müdür Kasapoğlu,” Ordu, sağlık alanında çok daha fazla çalışmaları hak ediyor. Sağlık konusunda Ordu’yu daha ileriye taşımak için, hem bakanımızla hem burada sağlık komisyon başkanımızla, vekillerimizle ve idarecilerimizle birlikte hep birlikte çalışıyoruz. İlerleyen günlerde Ordu’nun sağlığı için daha iyi olacağını ümit ediyorum. İlçelerde hastane konusunda çok iyiyiz. Güzel yatırımlar var.

Ziyarette konuşan Müdür Kasapoğlu,” Ordu, sağlık alanında çok daha fazla çalışmaları hak ediyor. Sağlık konusunda Ordu’yu daha ileriye taşımak için, hem bakanımızla hem burada sağlık komisyon başkanımızla, vekillerimizle ve idarecilerimizle birlikte hep birlikte çalışıyoruz. İlerleyen günlerde Ordu’nun sağlığı için daha iyi olacağını ümit ediyorum. İlçelerde hastane konusunda çok iyiyiz. Güzel yatırımlar var. Altınordu’da ise hastaneye ihtiyacımız var. Siyasiler, sivil toplum örgütü, basın tüm kamuoyu hastane konusunda birleşmeli ve gündemde tutmalı. Ordu’ya hastane kazandırmalıyız” ifadelerini kullandı.

Siyasiler, sivil toplum örgütü, basın tüm kamuoyu hastane konusunda birleşmeli ve gündemde tutmalı. Ordu’ya hastane kazandırmalıyız” ifadelerini kullandı.

Ordu ve Giresun’un coğrafik olarak dağınık ve geniş bir alanda olduğunu belirten Kasapoğlu, “Ordu ve Giresun’a ortak ambulans istasyonu kurulmalı. İlimizde bir vaka olduğunda ambulans il dışından geliyor. Zaman kaybı yaşanabiliyor. Ordu ve Giresun’un ortak kullanabileceği bir istasyon havalimanı da kurulabilir” şeklinde konuştu.

İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu, ziyaretleri için 19 Eylül Gazeteciler Derneği’ne teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: