..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kumru Belediyesi ile Bem-Bir-Sen Arasında SDS İmzalandı

Kumru Belediyesi ile Bem-Bir-Sen Arasında SDS İmzalandı

Bem-Bir-Sen ile Ordu Kumru Belediyesi arasında yapılan Sosyal Denge Sözleşmesi yenilenerek uzatıldı.
Ordu Kumru Belediyesinde  düzenlenen imza törenine, Bem-Bir-Sen Ordu Şube Başkanı Rahmi Çakar, Kumru Belediye Başkanı G. Murat HATİPOĞLU, şube yönetimi, sendika temsilcileri ile memurlar katıldı.

Törende konuşan Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Rahmi Çakar, “Kumru Belediyemizin tüm birimlerinin bir ekip ruhu içerisinde çalıştığını, sayısız başarılı çalışmaların yapıldığını biliyoruz. Bu çalışmaların ortaya çıkarılmasında emeği geçen, işin mutfağında yer alan yönetimi ve ekibi tebrik ediyorum. İmzalanan sözleşmenin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Kumru Belediye Başkanı G. Murat HATİPOĞLU, “Belediyemiz bünyesinde bulunan memurumuz, işçimiz ve taşeron işçilerimiz kentimizin güzelleşmesi adına en önemli görevi ifa etmektedirler. Hal böyle iken bizde çalışanlarımızın haklarını en iyi şekilde almasını isteriz. Göreve gelmemizin akabinde memurlarımızın sosyal denge sözleşmesinin imzalanması gerektiğini öğrendik. Bu konuyu başka aylara bırakmadan hemen yapmak için sendika temsilcimiz ve belediyedeki ilgili birimlerimiz ile konuştuk. Netice itibari ile bugün memurumuz ile sözleşme imzalamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bütün memurlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: