..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Milletvekili Dr.Yediyıldız Ordu Devlet Hastanesini Ziyaret Etti

Milletvekili Dr.Yediyıldız Ordu Devlet Hastanesini Ziyaret Etti

Ak Parti Ordu Milletvekili Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Dr. Şenel Yediyıldız beraberinde İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu ile birlikte Kurban bayramı vesilesiyle Ordu Devlet Hastanesini ziyaret etti.

İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz.Dr. Mesut Saka ve Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm.Dr. Tuğçe Mutlu ile birlikte ziyaretini gerçekleştiren Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız çalışanların ve hastaların bayramını kutladı.

Acil servis başta olmak üzere yataklı servisleri de ziyaret ederek hasta ve yakınları ile sohbet eden Ak Parti Ordu Milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız, hastalara şifa dilerken Sağlık Personelinin de Kurban Bayramlarını tebrik etti.
Ziyaretten dolayı Ordu Milletvekilimiz Dr. Şenel Yediyıldız’a teşekkürlerini ifade eden İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu “Fedakar Sağlık çalışanlarımız her bayramda olduğu gibi Kurban bayramında, halkımızın sağlığı için 24 saat esasına göre, ailesinden uzakta görevinin gereğini ifa ediyor. Bizlerde görevi başındaki sağlık personelimizle bayramlaştık, fedakar çalışmalarından dolayı doktorundan hemşiresine her birine ayrı ayrı teşekkür ettik. Bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarımızın bayramını tebrik ediyor, sağlıklı, huzurlu nice bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: