..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Tavanı ve tabanı birleştirmek üzere görevimizin başındayız”

“Tavanı ve tabanı birleştirmek üzere görevimizin başındayız”

ORDU (AA) – AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, göreve atanmasının ardından tavanı ve tabanı birleştirme hedefiyle işe başladıklarını ifade ederek, "Bundan sonraki süreçte varsa gönül kırgınlıkları, varsa ayrı yöne bakanlar, varsa dışlandım gibi duyguya kapılan insanların gönüllerini almak üzere çaba göstereceğiz." dedi.

Uğur Çelenk'in yerel seçimlerde aday adayı olmak üzere istifa etmesinin ardından boşalan AK Parti İl Başkanlığı görevine getirilen Tomakin, parti binasında basın toplantısı düzenledi.

Tomakin, birliği ve beraberliği tesis etmek amacıyla görevinin başında olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Tavanı ve tabanı birleştirmek üzere görevimizin başındayız. Bundan sonraki süreçte varsa gönül kırgınlıkları, varsa ayrı yöne bakanlar, varsa dışlandım gibi duyguya kapılan insanların gönüllerini almak üzere çaba göstereceğiz. Ordu'da tekrar birliğin, beraberliğin oluşması noktasında elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz."

İl Yönetim Kurulu listesinin en kısa sürede genel merkeze sunulacağını aktaran Tomakin, birlik ve beraberliğin tesis edilmesiyle halkın ve teşkilatın problemlerini ilgili yerlere ileteceklerini dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: