..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dr. Mustafa Adıgüzel, Tüm partilerden Oy İstiyoruz

Dr. Mustafa Adıgüzel, Tüm partilerden Oy İstiyoruz

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Adıgüzel, Gölköy’deydi. Gölköy İlçe Belediye Başkan Adayı Cengiz Sarıyer ile seçim çalışmalarına katıldı. Adıgüzel, Gölköy’de CHP’lilerin ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen fotoğraflar çektiren Ordu Adayı, Gölköy’ün ardından Aybastı’ya geçti.

Aybastı İlçe Belediye Başkan Adayı Özdilek Aydoğan’a destek vermek için programa katılan ve proje tanıtım toplantısında konuşan Ordu Büyükşehir Adayı “Tüm partilerden, CHP’den, İyi Parti’den, MHP’den ve AkParti’den oy istiyoruz. Görüyoruz duyuyoruz biri şah diye dolanıyor diğeri de padişah gibi. O devirler 1923’de kapandı. Biz ne şahız ne de padişah. Biz halkız ben de halkımın adamı…” şeklinde konuştu.

Ordu Adayı Adıgüzel konuşmasında şunlar ekledi: “Bu seçim bir genel seçim değil. Sonuç ne olursa olsun erken seçim olmadığı sürece mevcut yönetim 4 yıl daha ülkeyi yönetecek. Bu yerel seçimlerin uyarı anlamı var. Mevcut iktidara ve onun politikalarından rahatsız olan halkımızın uyarı seçimi olacaktır. Diğer adaylar mevcut iktidarla aynı çizgide olduklarına göre Ordu’da hemşehrilerim bu uyarıyı en iyi bizimle verirler.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: