..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Altınordu Cazibe Merkezi Olacak

Altınordu Cazibe Merkezi Olacak

AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, Altınordu’da ki esnaflarla kahvaltıda buluştu. Aşkın Tören masaları tek tek gezerek esnaflarla el sıkıştı, hasbihal etti. Programda projelerini anlatan Aşkın Tören, esnafın istek ve şikayetlerini dinledi. Programa AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu da katılarak Aşkın Tören’e destek verdi.

Altınordu’nun 4 mevsim 12 ay ışığı sönmeyen bir cazibe ve çekim merkezi olması gerektiğini söyleyen Aşkın Tören, “Ben bir siyasi iddia sahibi olarak bir gelecek hamlesinden, bir yenilenme iddiasından bahsederek yola çıktım. Ticaretten tanıtıma kadar tüm başlıklarda şehrimizin hacmini ve ölçeğini büyütmek, aynı zamanda yatırımcıların ilgisini çekebilmenin yanı sıra var olan işletmelerimizin verimliliğini artırmak, işlerini bereketli kılmak, gelir artışı ve istihdamına katkı sağlayacak yatırımları da yapma sorumluluğumuzu hep ama hep zinde tutacağız. Eğitimden kültüre, sanattan spora, teknolojiden üretime var olan potansiyelimizi açığa çıkarmak ve yükselmek için cesaretle, umutla, gayretle sizlerle beraber Allah’ın izniyle inşallah pazartesi gününden sonra yola milletimizin takdiriyle devam edeceğiz” dedi.

Altınordu’yu ekonomik anlamda güçlendirmek mecburiyetinde olduklarını söyleyen Aşkın Tören, “Biz bu şehirde değer üretmediğimiz, değer tükettiğimiz sürece, ülkemizin gayrisafi milli hasılasından da, refah payından da, kalkınma payından da hak ettiğimiz yeri alamayız. Dolayısıyla katma değer değil, yüksek katma değerli işlere de yoğunlaşmak zorundayız.” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar