..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Adayı Aşkın Tören’e Halkın İlgisi Yoğun

Başkan Adayı Aşkın Tören’e Halkın İlgisi Yoğun

Süleyman Felek Caddesi’nde ki bir açılışa katıldıktan sonra parti binasına geçen AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören halkın yoğun ilgisi sonucu 5 dakikalık mesafedeki binaya yarım saatte ulaşabildi.

AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bir açılışa katıldıktan sonra AK Parti İl Binasına geçen Aşkın Tören Süleyman Felek Caddesi’nde halkın yoğun ilgisi sonucu 5 dakikalık mesafedeki binaya yarım saatte ulaşabildi. Tören’i gören Altınordulular AK Parti’nin Altınordu adayına büyük teveccüh gösterdi. Halk Aşkın Tören İle fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Tören, yürüyüş sırasında kendisine büyük ilgi gösteren halka Altınordu’daki göreve gelmesi halinde izleyeceği yönetim anlayışı ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Halkla sohbet eden ve fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmeyen Aşkın Tören yaklaşık yarım saatlik bir zaman diliminin ardından açılışın gerçekleştirileceği mağazaya ulaştı.

Öte yandan Aşkın Tören pazar günü Ordu’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştireceği mitingle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Tüm Altınorduluları saat 13:00’de Cumhuriyet Meydanı’nı davet eden Tören, “Cumhurbaşkanımız pazar günü Ordu’ya gelecek ve Ordu 22. kez bu heyecanı yaşayacak. Son bir yıllık zaman zarfı içerisinde 6. kez Ordu’ya gelecek olan cumhurbaşkanımızı Ordulular ve Altınordulular olarak heyecanla bekliyoruz. Altınordulu vatandaşlarımızın miting alanına gelerek Recep Tayyip Erdoğan’ın vereceği mesajları dinlemelerini istiyoruz. Yarın yine Altınordu ilçesi tarihi günlerinden birini yaşayacak. Altınorduluların bu tarihi güne birlikte tanıklık etmelerini istiyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: