..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dr. Mustafa Adıgüzel, Engel Tanımıyor.

Dr. Mustafa Adıgüzel, Engel Tanımıyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Adıgüzel, seçim çalışmaları kapsamında önce Akkuş, ardından da Kabataş ve Altınordu’daydı. Bir günde dağları dereleri aşıp uzak yerlere yetişmeyi becerdi.

Sabah Akkuş‘ta Küçük Kertil Sosyal Tesisleri’nde muhtarlar ve STK’larla bir araya gelen Adıgüzel, burada yaptığı konuşmada toplum olarak bir ve beraber olmanın önemine vurgu yaptı. Belediye başkanı olduğunda en büyük projesinin sevgi projesi olacağını dillendiren Ordu Büyükşehir Adayı, her kesimden oy istemesinin sebeplerini anlattı. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Adıgüzel, Akkuş’tan sonra Cuma Namazı için Kabataş’a hareket etti. Kabataş’ta namaz sonrası esnaf ziyaretleri de yaptı.

Adıgüzel şunları söyledi: “Bugün birbirinden uzak üç farklı noktada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Akkuş, Kabataş ve ardından da Altınordu. Açıkçası dağları dereleri aşıyoruz. Sadece dağları dereleri değil her türlü engeli ve zorluğu aşıyoruz. Sevgiyle, özveriyle, inançla bana destek olan tüm Ordululara teşekkür ediyorum. Ben inanıyorum ki 31 Mart’ta Ordu’da sevgi kazanacak, saygı kazanacak. Her partiden, her düşünceden, her kökenden Ordulular bir olup kavgasız gürültüsüz yaşayabildiğimizi tüm Türkiye’ye göstereceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: