..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dr. Mustafa Adıgüzel, Saadetin adayı da bana çalışıyor.

Dr. Mustafa Adıgüzel, Saadetin adayı da bana çalışıyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Adıgüzel, seçim çalışmalarına Altınordu ve Fatsa’da devam etti. Altınordu’da Eğitim Araştırma Hastanesine ziyarette bulundu. Hastalarla ve hastane çalışanları ile sohbet etti, dertleşti. Hastane çevresindeki esnafı ziyaret ettikten sonra, Fatsa’ya geçti.

CHP Fatsa Adayı Av. Ahmet Canbaz’la Fatsa’nın köylerinde çalışmalar yürüttü.

Adıgüzel günün sonunda yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“İnsana dokunan projelerle geliyoruz.

Bizim projelerimiz kadınlar, çocuklar, gençler ve engelliler gibi toplumun en duyarlı kesimlerini kapsayan projelerdir. Özellikle gençler ve kadınlardan büyük ilgi görüyorum. Gençler kendilerini anlayan ve onlarla aynı dilden konuşan genç bir başkan istiyorlar.

Cumhuriyet Halk Partili seçmenden söz etmeme gerek bile yok. Düşünsenize, Ordu’da ben aday olmasaydım iki Akpartili adaya karşı meydanı boş bırakmış, CHP’li seçmene bir adres gösterememiş olacaktık. Bu arada CHP birilerinin önünü açtı denerek fetöcülülükle suçlanacaktı. Hem bunun önünü kestik. Hem de kazanmak için bir irade koyduk. Bu iradeyi ve varlığımızı sonuna kadar sürdürüp inancımızı ve azmimizi daha da arttırıp başarıya ulaşacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.

Adaylığımla ilgili bazı dedikodular çıkaranlar oluyor. Bu dedikoduları yapanlar daha önce Akparti’de ve MHP’de kendine alan bulamamış siyaseten taca çıkmış, Saadetin adayını kendisine yeni bir siyaset rampası olarak gören bir kısım siyaset eskileri ile bu ortamdan nemalanan çıkar gruplarıdır.

Ben bunları ciddiye alıp bugüne kadar bir şey söylemedim. Bu saatten sonra benim adaylığım üzerinden dedikodu yapan acizdir, alçaktır ve namussuzdur.

Kendinizi anlatın projenizi anlatın, kardeşim. Yok ki anlatsınlar. Patlamaya hazır iki tane balonumuz var. Birisi son seçimde 5 mega projenin izahını vermeden açık arttırma gibi 20 mega proje açıklayan Akparti adayı, diğeri de dedikodu ile yol almaya çalışan Saadetin adayı.

Ordu’yu ne 50-60 tane sosyal medya faresine, ne siyaset eskilerine ne de çıkar çevrelerine teslim etmeyeceğiz.

Ordu’nun insanı beni iyi tanıyor. Akpartili seçmenler Cumhurbaşkanı ile bir kavgası olmayan biri olarak hükümete vermek istedikleri uyarı için beni tercih ettiklerini ifade ediyorlar. Saadet partisinin adayının da Akparti tabanından oy alabilecek olması Akpartili adayla olan yarışımda elimi kolaylaştırıyor. Yani Saadetin adayı da bana çalışıyor. Ben kazanacağım.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar