..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dr. Mustafa Adıgüzel tempo arttırdı.

Dr. Mustafa Adıgüzel tempo arttırdı.

Başkan Adayı Dr. Mustafa  Adıgüzel, bir günde 4 ilçeyi birden ziyaret ederek saha konusunda antrenmanlı olduğunu gösterdi. Kumru, Fatsa(İslamdağ), Ünye ve Altınordu’da seçim çalışmaları yürüten Dr. Mustafa Adıgüzel, her gittiği yerde vatandaşlarla görüştü, sohbet etti, dertlerini dinledi.

Kumru ve Fatsa’da vatandaştan çok güzel tepkiler alan Adıgüzel, ardından Ünye’ye geçti. Ünye’de İyi Parti adayı Berkay Torunoğlu ile ortak seçim çalışması yapan Adıgüzel, ortak basın açıklamasına katıldı. Burada yaptığı konuşmada “Berkay kardeşime başarılar diliyorum. Bizim ittifakımız kişisel beklentiler üzerine kurulmuş yapay bir ittifak değil, referandum günlerinden beri gelen, ülkenin şartlarının getirdiği doğal bir ittifaktır. Çağdaş, modern, sosyal belediyeciliği getireceğiz. Gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine tüm Ordu için üreteceğiz.” dedi. Adıgüzel konuşmasına “Ünye’de gençlik, dinamizm ve tecrübemizle Ünye’de her şey İYİ ve GÜZEL olacak” şeklinde devam etti.

Altınordu’da mahalle mahalle gezerek çalışmalarını sürdüren CHP Ordu Adayı, bundan sonra 31 Mart’a kadar tempoyu arttırarak sürdüreceklerini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: