..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GÜLYALI’YA MODERN BALIKÇI BARINAĞI!

GÜLYALI’YA MODERN BALIKÇI BARINAĞI!

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Gülyalı Balıkçı Barınağının modernizasyonuyla ilgili proje, Gülyalı Balıkçı Kooperatifi üyelerine tanıtıldı.

Doğu Karadeniz sahili boyunca örnek uygulamalara sahip barınakları yerinde incelediğini aktaran Tepe, “Burada ortaya koyacağımız uygulamayla balıkçımızın şikayet ettiği kangren haline dönüşen sorunlar ortadan kalkacak. Balıkçı esnafımız rahata kavuşacak” dedi.

Hem hizmet ve hem turizm

Başkan Tepe; “Burada herhangi bir dayatma yapmıyoruz. Bu toplantımızın amacı sizlerin de önerilerini dinlemek. Bizlerden talep ettiğiniz düzenlemeleri not alıyoruz. Gerekli revizeleri yaptıktan sonra nihai şekline ulaştıracağız. Talep ettiğiniz düzenlemelere baktığımızda büyük oranda bu projeyi uygulamış olacağız. İstiyoruz ki burada ortaya koyacağımız proje turizme de hizmet etsin. İnsanlar aileleriyle gelerek zaman geçirsinler. En güzel balıkların tüketilebildiği butik restaurant, cafe gibi yeme içme yerleri de proje de yer alıyor. Dolayısıyla ilçeyi cazibe merkezi haline getirebilecek bir uygulama ortaya koyacağız.” diye konuştu.

Barınakla ilgili hassasiyetlerin bilincinde olduklarını ifade eden Başkan Tepe, “Burada herhangi bir dolgu çalışması, çevre tahribatı yapılmayacak. Mevcut eskiyen ahşa yapıları yıkarak aynı konumda modern tek tip barınaklar inşa edeceğiz’ diyerek sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: