..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ordu’ya Yeni Yüzler Yeni Fikirler Lazım

Ordu’ya Yeni Yüzler Yeni Fikirler Lazım

Millet İttifakı’nın Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Adıgüzel, seçim çalışmalarına Altınordu’da devam etti. Sabah saatlerinde önce PTT ve Telekom’u ziyaret edip, ardından Yeni Sanayi’de esnafı ziyaret eden Adıgüzel şunları ifade etti:

“Vatandaşlarımızın en temel gündemi ekonomi. Her nereye gitsem önümü kesip dert yanıyorlar. Bir eski bakanı diğer bir eski bakanla yedeklediler karşıma koydular. Şimdi bu eskiler bir takım vaatlerde bulunuyorlar. Ancak, kendileri zaten sorunları oluşturan kişiler. Sorunun kaynağı olanlar sorunları çözemezler.

Türkiye’nin en çok izlenen kanalı, Fox Tv Ordu’ya canlı yayına geliyor. Ordu Büyükşehir’e başkan olma iddiası olan rakibim yayına çıkmıyor. Fikri olmayan, cesareti olmayan, projesi olmayanlar Ordu’yu yönetemezler.

Ordu’da yeni yüzlere, yeni fikirlere ihtiyacımız var. Ordu’da yeni hikâyelere, yeni türkülere ihtiyacımız var. Bunu da ancak yeni ve genç bir isim yapabilir.

Akparti seçmeni de diğer siyasi partilerin seçmenleri de bu durumun farkında. Öyle ki her gittiğim yerde özellikle kadınlardan ve gençlerden çok büyük ilgi görüyorum.

Biz Ordu’nun kaynaklarını açığa çıkararak, yeni iş sahaları ve ekonomik büyüme yaratacak projelerle geliyoruz. Bizim toprağımız, suyumuz, doğamız bereketli. Bu bereketi harekete geçirmek lazım.

Zaman siyaset değil, hizmet zamanı. Siyasette önemli olan koltuk eskitmek değil, ayakkabı eskitmektir.

Ordu’nun kavgaya gürültüye ihtiyacı yok. Ordu’nun sevgiye ihtiyacı var. Hoşgörülü ve üretken bir belediye başkanına ihtiyacı var.

Biz bu yarışı kazanacağız.

Martın sonu bahar.

Senin mührün yeter. ”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: