..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YILIN SON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ PARTİ GRUBU TOPLANTISI YAPILDI

YILIN SON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ PARTİ GRUBU TOPLANTISI YAPILDI

Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi Parti Grubu toplantısı İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında parti il binasında yapıldı.

Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler , Yerel Yönetimler Başkanı Murat Yaylak,İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Telat Yıldız, İlçe Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Halit Tomakin, her zaman söylüyorum Ordu Büyükşehir olduktan sonra köy görünümünden sıyrılarak , gerçek şehir kimliğini yakalamış , hizmetler Büyükşehir olduktan sonra adeta yağmur gibi Ordu’ya yağmıştır. 31 Mart 2019 dan sonra geçmişte yaptıklarımızla yetinmeyen. Düşünen ,üreten , yarışan bir Ordu sloganı ile hemşehrilerimizin karşısına çıkan sadece Türkiye’de değil uluslararası arenada da devlet saygınlığı olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Hilmi Güler ile birlikte alışık olmadığımız bir belediyecilik anlayışı ile tanıştık. Rüzgar Enerjisi üretiyoruz, çöpten enerji, barajlardan enerji üretiyoruz , Ordu’da işsizlik en aza insin vatandaşlarımız işsiz kalmasın , her eve sıcak aş girsin diye , iş adamlarına çağrı yaparak gel fabrikanı kur alt yapın ve arsan benden diyor ; Ordu’da , asfalt tesislerimizi kendimiz yapıyor, iş makinalarını kendimiz alıyor , sıcak asfalt yapılmadık yer , beton atmadık ara sokak bırakmıyoruz , Belediye hizmetlerini koşar adım yaparken bunun yanında , Ordu’nun en ücra köşesine ulaşıyor , vatandaşımıza ben diyor bir şey düşündüm , sen üretirmisin diyor, işi ,kaz , ördek, keçi, salep, domates, biber yetiştiriciliği gibi daha yüzlerce çeşit projeleri ufak görenler, ağız bükenler , bugün gelinen noktaya baktığımızda ,bu projeler Ordu’da yüzlerce ailenin sabit gelir kapısı oldu , çiftçilerimiz hem üretiyor , hem iyi de kazanıyor, hemde Ülkemize katma değer kazandırıyorlar dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: