..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
KENT ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

KENT ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Güzel Ordu Kültür Sanat Derneği’nce bu yıl 3’ncüsü düzenlenen Güzel Ordu Kent Ödülleri törenle sahiplerine verildi.Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu Salonu’nda düzenlenen 3’ncü Güzel Ordu Kent Ödülleri töreninde pandemi kurallarına dikkat edildi.

“Çok yol kat ettik”

Güzel Ordu Kültür Sanat Derneği Başkanı Tevfik Serdar Köksal; “Bu gecemizi yönetim kurulu üyemizken aramızdan ayrılan Umut Çağatay Köksal kardeşime ithaf ediyorum. 3’ncüsünü gerçekleştirdiğimiz Kent Ödüllerini danışma kurulumuzun önerisiyle Orduluların teşekkür ve minnet duygularının bir ifadesi olarak veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Kısa sürede çok yol kat ettik. Derneğimizi 2021 yılında vakıfa çevireceğiz. Altın Post efsanesi projesini hayata geçirmek istiyoruz. Gölköy Ulugöl’de de bir etkinlik yapmak istiyoruz. Ordu’ya değer katacak projeler gerçekleştireceğiz. Daha önce hayata geçirdiğimiz Ceren Özdemir Sanat Kursu’na genç yetenekler desteği ekleyerek daha geniş kitlelere yaymayı hedefliyoruz.” dedi.

Kızı gözyaşlarını tutamadı

Kent Ödülü alanlar arasında yer alan Celal Köroğlu sağlık sorunları nedeniyle törene katılamazken, ödülü alan kızı Gültürk Köroğlu ödülü aldıktan sonra gözyaşlarını tutamadı.

Ödülü Ceren’in babası verdi

Marka ödülüne layık görülen Onur Group’un ödülünü Ceren Özdemir’in babası Yılmaz Özdemir, İhsan Çetinceviz ve Onur Çetinceviz adına Murat Çakmak’a verdi.

3. Güzel Ordu Kültür ve Sanat Derneği Ödül Töreni’nde şu isimler ödül aldı:

Onur Ödülleri: Gündoğdu Gürsoy, Ali Poyrazoğlu, Ferhan Şensoy

Marka Ödülü: Onur Group İhsan Çetinceviz ve Onur Çetinceviz adına Murat Çakmak’a takdim edildi

Kent Ödülleri: Celal Köroğlu adına kızı Gültürk Köroğlu’na takdim edildi. Umut Yıldız adına babası Enis Yıldız ödülü aldı. Üstün Türközer, Güven Türközer, Haluk Türkmen, Hülya Şenyurt, İbrahim Dizman, Mürsel Engin adına kızı Şirvan Engin Şen’e ödül verildi. Onay Akbaş adına Faruk Tepe Karakullukçu ödülü aldı. Osman Gürsoy adına Sercan Poyraz’a ödül takdim edildi. Şebnem Arslan adına Gökhan Kırca’ya takdim edildi. Taner Aksoy.

Son olarak da Ordu’nun tanıtımına katkı sundukları için Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizi ekibine ödül verildi.

Ordu Hayat

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar