..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Onlara Ordu’da Engel Yok

Onlara Ordu’da Engel Yok

OKSAD’ın ADİL KARLIBEL ÖZEL EĞİTİM ORTAOKULU VE MESLEK OKULU İŞBİRLİĞİ ile Şef Melda ÖZ önderliğinde BU YIL BEŞİNCİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ “ÇOCUK KOROSU ile ENGELLERİ AŞIYORUZ” MUHTEŞEMDİ

Altınordu Adil Karlıbel özel eğitim ortaokul ve meslek okulu müdürü Mustafa Akkoz’un açılış konuşmasının ardından OKSAD Başkanı Nurgül Çoluk konuşmasında şunları ifade etti: “bu özel çocuklarımızla bu güzel ve özel projeyi hazırlamaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz. Amacımız bu özel projeyi geleneksel hale getirmekti. Bu yıl beşincisini gerçekleştiriyoruz. Sanırım artık gelenekselleşti diyebiliriz. Onuncu programların da olması dileğiyle. Artan ilgi ve destek ile daha bir coşkuyla işimize sarılmaktayız diyerek. Projeye verilen Destekler için ve Şef Melda Öz’e teşekkür etti. ”

◦ Bu yıl Barış Manço yılı olması sebebiyle Şef Melda Öz koro parçalarını Barış Manço’nun parçalarından ve de Ordu yöresel türkülerden seçerek güzel bir koro program hazırlamış. Çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Seyircilerin ilgisi alkışlarında gizliydi.

Programa Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, Altınordu Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu, birçok okul müdürleri, İş adamları, Çeşitli dernek üyeleri, Veli ve Öğrenciler katıldılar.

◦ Özel çocuklara özel program teşekkür belgesi takdimiyle sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: