..
 • DOLAR
  5,3058
  % 0,42
 • EURO
  6,0191
  % 0,37
 • ALTIN
  229,3895
  % 0,29
 • BIST
  102.358
  % 0,61
Milletvekili Şenel Yediyıldız’dan Doktor Talimat

Milletvekili Şenel Yediyıldız’dan Doktor Talimat

Ak Parti Ordu Milletvekili, Tbmm Sağlık Aile Çalışma ve Sosyal İşler Komisyon Başkanı Dr. Şenel Yediyıldız, ziyaretleri kapsamında hafta sonunu Ordu’da geçirdi.

Şenel Yediyıldız, Gölköy’ün Alanyurt, Aydoğan ve Güzelyurt Mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Şenel Yediyıldız ilk olarak Alanyurt Mahalle sakinleri ile buluştu. Burada halkın isteklerini, şikayetlerini dinleyen Yediyıldız, Alanyurt’da bulunan su ve yol sorununun en kısa sürede çözüleceğini ifade ederek, Alanyurt’a kurulan taş ocağı ile ilgili de yetkililerden bilgi alarak, vatandaşa aktardı. Ordu Mileltvekili Şenel Yediyıldız daha sonra Aydoğan ve GüzelyurtMahallelerine geçti. Yediyıldız, Alanyurt’da olduğu gibi Aydoğan ve Güzelyurt Mahallelerinde de halkın sorunlarını dinledi, çözüm aradı.

VATANDAŞ TALEP ETTİ, YEDİYILDIZ TALİMAT VERDİ

Ak Parti Ordu Milletvekili, TBMM Sağlık ve Aile Komisyon Başkanı Dr. Şenel Yediyıldız dün Gölköy ilçesi Alanyurt, Aydoğan ve Güzelyurt mahalle sakinlerini ziyaret ederek taleplerini dinledi.

Aydoğan ve Güzelyurt halkı sağlık ocaklarında doktor eksikliğini bizzat Şenel Yediyıldız’ın kendisine iletti. Vatandaşın isteği yerine getirildi. Ak Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız gerekli mercileri arayarak, Güzelyurt ve Aydoğan Mahallesi sağlık ocaklarına doktor gönderilmesi için talimat verdi. Şenel Yediyıldız, Gölköy’ün su ve yol sorununu da çözeceklerini ifade etti.

Ordu haber, Ordu haberleri, Ordu Gazete, Ordu belediyesi, Ordu valiliği, Altınordu belediyesi, Orduspor, Ordu spor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar