..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Altınordu Belediye Başkanı Tören'e ziyaretler

Altınordu Belediye Başkanı Tören'e ziyaretler

ORDU (AA) – Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, yerel seçimlerde CHP'den Altınordu Belediye Başkan adayı olan Birol Yılmaz'ı makamında kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tören, nazik ziyaretlerinden dolayı Yılmaz'a ve beraberindeki CHP Altınordu belediye meclis üyelerine teşekkür etti.

31 Mart seçimleri öncesi demokratik propaganda süreci yaşandığını belirten Tören, "Son derece demokratik bir olgunluk içerisinde, centilmence şehrimizi geleceğe taşımak adına siyasi örnek teşkil edecek bir kampanya sürecini geride bıraktık. Milletimizin tercihi doğrultusunda kısmet oldu ve halkımız bu dönem için bizleri tercih etti. Şehrimizin yetiştirdiği, alanında temayüz etmiş bir insan olarak Sayın Birol Yılmaz'a, ailesine ve temsil ettiği siyasi misyona, şehrimize ve insanımıza bu bilgi birikiminizi, iyi niyet ikrarınız doğrultusunda yapıcı muhalefet görevinizden istifade etmek istiyorum." dedi.

Tören, son derece yapıcı ve samimi bir yaklaşım içerisinde ilk meclis toplantısını gerçekleştirdiklerini anlatarak, şunları kaydetti:

"Bundan sonraki süreçte de hem kişisel hem de kurumsal anlamda var olan tecrübenizden ve iyi niyetinizden istifade etmek istiyoruz. Seçim kampanyası süresi içerisinde ikinci kuşak siyasetten, kalkınmada Ordu modelinden, insana hizmet ve hürmet eden bir şehirden bahsettik. Birbirimizden ayrıştığımız alanlar yoktu. Sizin sözlerinizi de şahsen biz kendimize emanet kabul ediyoruz. Dolayısıyla bu çerçevede insanımıza hizmet etmeyi, bu görev aracılığıyla sorumluluk addediyoruz."

Yılmaz ise üzerlerine düşen sorumluluk olması durumunda bir arada olacaklarını söyledi.

Meclis üyelerinin, Altınordu'yu ileriye götürmek için yapıcı muhalefet anlayışı içerisinde olacağını aktaran Yılmaz, "Vatandaşlarımız sizleri makama layık gördü. Biz de bu duruma saygı göstereceğiz ve sizlerin almış olduğunuz yükü hafifletme noktasında üzerimize düşen bir sorumluluk var ise her zaman yanınızda olacağım." diye konuştu.

Başkan Tören'e görevinin hayırlı olmasını dileyen Yılmaz, "Zor ve meşakkatli bir görev, Allah yolunuzu açık etsin. İnşallah Altınordu ilçemiz sayenizde daha da ileriye, daha da güzel günlere, takipçisi olacağımız taahhütleriniz çerçevesinde gidecektir." ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: