..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ALTINORDU’DA DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM DEVAM EDİYOR

ALTINORDU’DA DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM DEVAM EDİYOR

Altınordu Belediyesi yaşanabilir modern standartları yüksek bir şehir ortaya çıkarmak hedefiyle başlattığı çalışmalarını insan odaklı, sürdürülebilir şehircilik anlayışı ile kesintisiz sürdürüyor.

Cazibe ve çekim merkezi olacak bir şehir hedefiyle planlama yapan Altınordu belediyesi yılların sorunlarını bir bir çözmeye devam ediyor.

Altınordu Belediyesi Düz Mahalle, Şirinevler, Yeni Sanayi ve Eski Sanayi Sitesi Bölgesinin ardından Yeni Mahallede alt ve üst yapı çalışmalarına başladı. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte aşırı yağmur ilçede sorun değil bereket olacak.

KAZMA VURULDU, YILLARDIR SÜREGELEN SORUN ÇÖZÜLECEK

Altınordu Belediyesi ilçeyi Dünya Kenti yapma hedefi doğrultusunda emin adımlarla çalışmalarını sürdürüyor. Şehirde sadece üst değil alt yapı da sağlam hale getiriliyor.

Altınordu Belediyesi aşırı yağışlarda sorun yaşanan ve belediye hizmet binasının da içerisinde yer aldığı uzun yıllar bölgenin artan nüfus yükünü taşıyan şehrin en eski mahallelerinden Yeni Mahallede, Okullar caddesiyle köprübaşı arasını kapsayan Okullar Caddesi, Alparslan Türkeş Caddesi, 320, 321 No’lu Sokaklar, Tıflı Caddesi, 308 ve 303 No’lu sokaklarda alt ve üst yapıyı tamamen yenilemek için ilk kazmayı vurdu. Çalışmaların kısa sürede tamamlanmasıyla yıllardır yaşanan sorunlar çözüme kavuşacak.

Altınordu Belediyesi bu bölgelerde yaptığı hizmetlerle hem sorunları çözüyor hem de vatandaşların hizmet beklentilerini karşılıyor. Düz Mahalle, Şirinevler, yeni sanayi sitesi ve Yeni Mahalle eski sanayi sitesi bölgesi başta olmak üzere birçok alanda çalışma yapan Altınordu Belediyesi geleceğin şehrini sağlam bir alt yapının üzerine kuruyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: